Kalové čerpadlá s drvičom

Kalové čerpadlo s drvičom je vybavené veľmi účinným zariadením, ktoré znižuje riziko zablokovania čerpadla pri čerpaní vody s nečistotami. Ponorné kalové čerpadlá s drvičom a olejom chladeným motorom sú vhodné najmä do kalových jám, žúmp a septikov.  

Kalové čerpadlo s drvičom si poradí s handrou, listami a menším štrkom. Tieto produkty sú ideálne do žumpy a na septik. Sú vybavené veľmi pevnou a odolnou konštrukciou a sú prevažne vyrábané z liatiny alebo nerezovej ocele.

 #ShowMore# 

Aký je rozdiel medzi kalovým čerpadlom na septik a kalovým čerpadlom s drvičom

Ponorné kalové čerpadlo s drvičom

  • Kalové čerpadlo s drvičom je špeciálny typ kalového čerpadla, ktoré má vstavané drviace čepele, ktoré drvia väčšie častice v kvapaline a zabraňujú upchatiu, alebo poškodeniu čerpadla. 

  • Najefektívnejšie sú na miestach s veľkým množstvom pevných častíc v odpadovej vode, napríklad pri čistení kalov z rybníkov alebo jazier.

Ponorné Kalové čerpadlo na septik

  • Kalové čerpadlo na septik je určené na odčerpávanie septikov a nádrží a čerpanie odpadových vôd z domácnosti. Kalové čerpadlo na septik ma veľký sací výkon a "otvorené" obežné koleso.

  • Aby bolo zabezpečené nasatie čo najväčšieho obsahu nečistôt. Vzdialenosť medzi hrdlom a obežným kolesom čerpadlá je dostatočne veľká. Takže cez otvor sa dostanú aj častice veľké 2-3cm.

Zhrnutie

Rozdiel medzi kalovým čerpadlom na septik a kalovým čerpadlom s drvičom je teda v tom, že kalové čerpadlo s drvičom je vhodnejšie pre veľmi znečistené odpadové vody, ktoré obsahujú veľké pevné prímesi. Kalové čerpadlo na septik zvládne odčerpávať kvapaliny s menšími prímesami a je určené pre septiky, ktoré už majú určitý stupeň biologického rozkladu odpadu. Kalové čerpadlo s drvičom má väčšinou vyšší výkon a dopravnú výšku ako kalové čerpadlo na septik .

5 dobrých dôvodov prečo nakupovať kalové čerpadlá s drvičom na cerpadlakosice.sk

  • Sme kamenná predajňa. Môžete nás navštíviť v Košiciach
  • Máme individuálny prístup k zákazníkovi
  • Vždy vám poradíme s výberom. Aj keď to nie je ľahké
  • Na všetky značkové kalové čerpadlá ponúkame náhradné diely a pozáručný servis.
  • Sme na trhu už viac ako 16 rokov a rozumieme kalovým čerpadlám
3 položiek celkom
Ponorne-kalove-cerpadlo-s-drvicom-ibo-furiatka-550
€182

Ponorné kalové čerpadlo s drvičom - Výkon 550W, Výtlak max 12m, Prietok max. 250 l/min, Napätie 230V, Plavákový spínač - Ano, Výtlačné hrdlo 2"

Kód: 223
Ponorne-kalove-cerpadlo-do-zumpy-wq-750-pirania
€189

Ponorné kalové čerpadlo - Výkon motora 750W, Maximálny výtlak 16m, Prietok 250 l/min, Napätie 230V, Výtlačné hrdlo 2" DN 50, Dĺžka kábla 5,5m

Kód: 1044
Ponorne-kalove-cerpadlo-na-septik-IBO-Furiatka-1500
€214

Ponorné kalové čerpadlo s drtičom na septik - Výkon až 1500W, Výtlak 18m, Prietok 300L/min, Napätie 230V, Plavákový spínač - Ano, Hmotnosť 23kg.

Kód: 220

Kalové čerpadlá s drvičom

V kategórii kalové čerpadla s drvičom máme práve teraz na cerpadlakosice.sk celkovo 3 produktov

 

➡️ Čerpadlá na vodu ➡️ Lacné kalové čerpadlá ➡️Ponorné kalové čerpadlá s rezacím nožom  ➡️ Ponorné kalové čerpadla s drvičom  ➡️ Ponorné kalové čerpadlá na septik ➡️Ponorné kalové čerpadlá do žumpy ➡️ Ponorné kalové čerpadlá do žumpy Ibo  ➡️ Lacné kalové čerpadlá 

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi