Tlakové nádoby s vakom

Tlakové nádoby s vakom  Zilmet s butylovým vakom sa používajú v domácnosti a v poľnohospodárstve .Tlakové nádoby s vakom sú ideálne pre každú modernú inštaláciu. Spoločnosť Zilmet okrem vakov dodáva samostatne ventilčeky a príruby. Aj v tomto prípade platí - nie je potrebné sa zbavovať nádoby, ak vám praskol vak alebo príruba.

Tlaková nádoba s vakom ULTRA-PRO je najlepšou voľbou pre zavlažovacie, odstredivé čerpadlá, ponorné čerpadlá a pre posilňovacie agregáty. Čím väčšia nádoba, tým  menej časté zopínanie čerpadla. Takže sa tým šetrí elektrická energia.

Tlaková nádoba môže byť osadená  hrubou plastovou , alebo nerezovou prírubou.

10 položiek celkom
NÁDOBA NA VODU ULTRA- PRO 200V 10bar/ Zilmet
€402,50

Tlaková nádoba 200L stojatá s vakom je ideálna pre styk s pitnou vodou. Tlaková nádoba je osadená vymeniteľným vakom a pozinkovanou prírubou.

Kód: 274
NÁDOBA NA VODU ULTRA- PRO 100V 10bar/ Zilmet
Novinka
ZADARMOZADARMO
€214

Tlaková nádoba 100L stojatá s vakom je ideálna pre styk s pitnou vodou. Tlaková nádoba je osadená vymeniteľným vakom a pozinkovanou prírubou.

Kód: 88
NÁDOBA NA VODU ULTRA- PRO 80H 10bar/ Zilmet
€178

Tlaková nádoba 80L ležatá s vakom je ideálna pre styk s pitnou vodou. Tlaková nádoba je osadená vymeniteľným vakom a pozinkovanou prírubou.

Kód: 85
TLAKOVA NADOBA ZILMET ULTRA PRO 100H
€219

Tlaková nádoba 100L ležatá s vakom je ideálna pre styk s pitnou vodou. Tlaková nádoba je osadená vymeniteľným vakom a pozinkovanou prírubou.

Kód: 82
Nádoba na vodu 60L ležatá
€136

Tlaková nádoba 60L ležatá s vakom je ideálna pre styk s pitnou vodou. Tlaková nádoba je osadená vymeniteľným vakom a pozinkovanou prírubou.

Kód: 79
NÁDOBA NA VODU ULTRA- PRO 50H 10bar/ Zilmet
€117

Tlaková nádoba 50L ležatá s vakom je ideálna pre styk s pitnou vodou. Tlaková nádoba je osadená vymeniteľným vakom a pozinkovanou prírubou.

Kód: 76
NÁDOBA NA VODU ULTRA- PRO 24H 10bar/ Zilmet
€46

Tlaková nádoba 24L ležatá s vakom je ideálna pre styk s pitnou vodou. Tlaková nádoba je osadená vymeniteľným vakom a pozinkovanou prírubou.

Kód: 70
TLAKOVÁ NÁDOBA NA VODU ULTRA- PRO 35 V 10bar/ Zilmet
€75

Tlaková nádoba 35L stojatá s vakom je ideálna pre styk s pitnou vodou. Tlaková nádoba je osadená vymeniteľným vakom a pozinkovanou prírubou.

Kód: 67
NÁDOBA NA VODU ULTRA- PRO 80 V 10bar/ Zilmet
Tip
€176

Tlaková nádoba 80L stojatá s vakom je ideálna pre styk s pitnou vodou. Tlaková nádoba je osadená vymeniteľným vakom a pozinkovanou prírubou.

Kód: 64
Nádoba na vodu Zilmet 50V - Čerpadlá Košice
Tip
€115

Tlaková nádoba 50L stojatá s vakom je ideálna pre styk s pitnou vodou. Tlaková nádoba je osadená vymeniteľným vakom a pozinkovanou prírubou.

Kód: 61
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Všetko máme skladom
Všetko máme skladom
Viac ako 7000 produktov skladom
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi