KORADO

Webová stránka značky: KORADO

 

Kvalitné vykurovanie: Tradícia a inovácie počas 55 rokov

Už viac ako pol storočia spoločnosti KORADO dôverujú domácnosti na celom svete v oblasti kvalitného vykurovania. V KORADE sa spája tradícia s inováciami a vždy sú zameraní na poskytovanie produktov najvyššej kvality. V priebehu 55 rokov si vybudovali silné postavenie v oblasti vykurovacích systémov a ponúkajú riešenia, ktoré spĺňajú nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Hlavné produkty a ich význam

Doskové vykurovacie telesa RADIK sú známe svojou efektívnosťou a spoľahlivosťou. Vďaka moderným technológiám zaručujú rovnomerné vykurovanie a komfort v každej miestnosti. Na druhej strane, trubkové vykurovacie telesa KORALUX ponúkajú štýlové a funkčné riešenie pre moderné interiéry. Dizajnové vykurovacie lesa KORATHERM pridávajú estetickú hodnotu do vášho domova a zároveň poskytujú vysokú účinnosť vykurovania.

Lokálne vetracie a rekuperačné jednotky

Novým prírastkom do nášho výrobkového portfólia sú lokálne vetracie a rekuperačné jednotky. Tieto produkty predstavujú budúcnosť v oblasti energeticky úsporného vykurovania. Zabezpečujú čerstvý vzduch v interiéroch a zároveň šetria energiu vďaka rekuperačnej technológii.

Záväzok kvality a spokojnosti zákazníkov

Naša filozofia je jednoduchá: ponúkať produkty najvyššej kvality, ktoré spĺňajú a často prevyšujú očakávania našich zákazníkov. Vždy sme hrdí na to, že naša história a tradícia sú postavené na dôvere a spokojnosti našich zákazníkov. Ako dôkaz našej kvality slúži viac ako 30 miliónov spokojných zákazníkov po celom svete.

Záver

Produkty KORADO sú výsledkom dlhoročných skúseností, neustáleho vývoja a inovácií. Vykurovacie systémy nie sú iba o vykurovaní, ale aj o komforte, dizajne a trvalej hodnote. Veríme, že správne vykurovacie riešenie môže zmeniť váš domov na teplé a útulné miesto, kde sa budete cítiť skutočne doma.

Žiadne produkty značky KORADO sa nenašli...