Domáca vodáreň darling 60L

Domáca vodáreň 60L sa používa na zásobovanie domácností, záhrad pitnou vodou. V ponuke nájdete domáce vodárne modernej konštrukcie  od výrobcov Pedrollo, Omnigena, Noria, Sette s objemom nádrže 60L
Domáca vodárnička 60L nasáva vodu zo studne cez sací kôš do potrubia. Ďalej voda prechádza cez rúru k filtru na mechanické nečistoty. Vodárnička vytláča vodu pod tlakom do rozvodov  objektu ,rodinného domu alebo chaty

#ShowMore#

Domáce vodárne Pedrollo, Omnigena s celosvetovou pôsobnosťou majú vysoký výkon a spoľahlivosť. A naopak veľmi nízku hlučnosť a spotrebu elektrickej energie.

Domáca vodáreň so povrchovým čerpadlom a tlakovou nádobou pracuje automaticky. Stále udržuje tlak vody v nastavených hodnotách. Čerpadlá  sú určené na nepretržitú a prerušovanú dodávku vody. 

Špičkové domáce vodárne Pedrollo zaručujú tichú prevádzku, nízku spotrebu elektrickej energie a zároveň vysoký výkon. Domáca vodáreň je osadená čerpadlom Pedrollo JSWm 2A s nerezovým obežným kolesom.

Obežné koleso čerpadla a jeho správny výber.

Domáce vodárne ktorých čerpadlo má obežne koleso z nerezovej ocele AISI 304, alebo z mosadze. Sú vďaka malým rozmerom a ľahkosti konštrukcie vhodné do domáceho sektora. Výberom vodárne s obežným kolesom z nerezovej ocele mate istotu , že vám vodáreň vydrží dlho. Domáca vodáreň s obežným kolesom z technopolymeru predstavuje cenovo prijateľnú voľbu pre záhrady, alebo rodinné domy s menšou spotrebou vody.

Pedrollo, Omnigena - Podrobnosti

Domáca vodáreň s objemom 60L je určená hlavne na čerpanie čistej vody bez mechanických nečistôt do teploty 35°C. Nájde uplatnenie najmä ako domáca vodáreň v  rodinných domoch na chatách a všade tam, kde sacia výška vrátane odporov neprekročí hodnotu 8 m.

5 dobrých dôvodov prečo nakupovať domáce vodárne v Čerpadlá Košice

➡️Sme na trhu už viac ako 16 rokov a rozumieme domácim vodárňam
➡️Sme kamenná predajňa. Môžete nás navštíviť v Košiciach
➡️Máme individuálny prístup k zákazníkovi
➡️Vždy vám poradíme s výberom. Aj keď to nie je ľahké 
➡️Na všetky značkové vodárne ponúkame náhradné diely
 
Predávame len osvedčené domáce vodárne od renomovaných výrobcov Pedrollo, Omnigena, Sette, Grundfos, Sigma. Naše vodárničky sú konštruované tak, aby vydržali. Máte tak istotu , že vám vodáreň bude slúžiť dlho. 
 

Pedrollo , Omnigena, Sigma Pumpy, Sette Jet - kategórie obsahujúce produkty výrobcov

Domáce vodárne na pitnú vodu ➡️ Domáce vodárne Pedrollo
Domáce vodárne na pitnú vodu ➡️ Domáce vodárne Omnigena
5 položiek celkom
Domaca vodáren na pitnu vodu Noria AC 58
€493

Automatická vodáreň AC - 58 Noria - Výkon 800W, Výtlak 46m, Prietok 50 l/min ,Ochrana proti behu na sucho, Membránová nádoba 58L ležatá  

Kód: 268
Domaca vodaren 60L GRUNDFOS , Vykon 1100W, Prietok 93l/min, Vytlak 48,9m, Napatie 230V
ZADARMOZADARMO
Domáca vodáreň 60L Grundfos JP5
Skladom do 3-5 prac. dní
€518

Automatická domáca vodáreň 60L - Výkon motora 1000W, Výtlak 49m, Prietok 93 l/min, Napätie 230V, Obežné koleso a obal čerpadla z nerezovej ocele.

Kód: 217
DOMACA VODAREN 60L EBARA AGA 075
Domáca vodáreň 60L Ebara
Skladom do 3-5 prac. dní
€340

Automatická domáca vodáreň Ebara 60L  modernej konštrukcie od Japonského výrobcu čerpadiel Ebara. Domáca vodáreň je určená na zásobovanie rodinných domov, záhrad a chát.

Kód: 214
Domaca vodaren 60l Sette Jet, Vykon 1100w, Prietok 50l, Vytlak 58m, Napatie 230V
€320

Domáca vodáreň 60L - Výkon 1100W, Výtlak 58 m, Prietok 50 l/min, Napätie 230V, Tlaková nádoba 60l, Prevedenie čerpadla - liatina

Kód: 103
Domaca vodaren Pedrollo 60L - Cerpadla Kosice, Vykon 1100W,Prietok 70l/min, Vytlak 58m
Tip
€390

Výkonná domáca vodáreň Pedrollo s 60l tlakovou nádobou a čerpadlom Pedrollo JSWm 2A. Zapínací tlak 3, vypínací tlak 4,5 baru.

Kód: 91
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi