Automatická domáca vodáreň do studne

Automatická domáca vodáreň do studne je zariadenie, ktoré sa používa na čerpanie vody zo studne alebo akumulačnej nádrže a jej distribúciu do domácnosti alebo na zavlažovanie záhrady. Tieto vodárne sú vybavené automatickým spínačom, ktorý zapne čerpadlo v prípade poklesu tlaku vody a vypne ho po dosiahnutí požadovaného tlaku. Týmto spôsobom sa zabezpečuje konštantný tlak vody počas prevádzky.

#ShowMore# 

Domáce vodárne sú vybavené ochranou proti chodu nasucho, ktorá chráni čerpadlo pred možným poškodením, ak nie je k dispozícii zdroj vody. Ak používate Filter na mechanické nečistoty. Budete mať doma len čistú vodu. Filter sa ľahko čistí a poskytuje optimálnu ochranu pred znečistením samotnej vodárne. Vďaka spätnému ventilu integrovanému vo filtri čerpajú automatické vodárne vodu mimoriadne rýchlo a ľahko sa uvádzajú do prevádzky .

Existujú aj domáce vodárne s expanznou nádobou, ktoré sú ideálnym zdrojom vody do domov, chát a chalúp na umývanie, sprchovanie, pranie a splachovanie. Jej nespornou výhodou je, že expanzná nádoba si udržuje tlak a vodáreň nespína tak často. Čo pre vás znamená úsporu energie .

5 dobrých dôvodov prečo nakupovať domáce vodárne v Čerpadlá Košice

➡️Sme na trhu už viac ako 16 rokov a rozumieme domácim vodárňam
➡️Sme kamenná predajňa. Môžete nás navštíviť v Košiciach
➡️Máme individuálny prístup k zákazníkovi
➡️Vždy vám poradíme s výberom. Aj keď to nie je ľahké 
➡️Na všetky značkové vodárne ponúkame náhradné diely
3 položiek celkom
Automaticke-cerpadlo-do-studne-AL-KO-dive 5600/44
€181

Automatické čerpadlo do studne - Výkon 1200W, Výtlak 44m, Prietok 93,5 l/min, Napätie 230V,, Tlak v Baroch 4,4Bar, Hmotnosť 11kg

Kód: 442
Automaticka domaca vodaren do studne MULTIC 1000,Vykon 600W, Prietok 95l/min
€259

Automatická domáca vodáreň do studne Noria - Výkon 600W, Výtlak 42m, Prietok 95l/min, Maximálny ponor pod hladinu 12m, Napätie 230V

Kód: 421
Automaticka Domaca vodaren do studne Gude GDT 1200I
€175

Automatická domáca vodáreň do studne Güde GDT 1200I - Výkon motora 1100W, Výtlak max. 40m, Prietok max 100l/min, Napätie 230V, hadicová prípojka 1".

+ ďalšie
Kód: 277/15M
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi