Kalové čerpadlá s rezacím nožom

1 položiek celkom
Ponorne kalove cerpadlo do zumpy Uniqua Cesspit J14P
€330

Ponorné kalové čerpadlo s rezacím nožom - UNIQUA CESSPIT J14P Výkon 1100W, Výtlak 13m, Prietok 300l/min, Výtlačne hrdlo 6/4"

Kód: 112

Kalové čerpadlá s rezacím nožom sú špeciálne typy ponorných čerpadiel, ktoré dokážu čerpať znečistenú vodu obsahujúcu pevné látky. Rezací nož je umiestnený na vstupe čerpadla a dokáže rozdrviť pevné látky na menšie kúsky, ktoré môžu prejsť cez lopatky čerpadla. Tým sa znižuje riziko upchatia, alebo poškodenia čerpadla.

Kalové čerpadlo s rezacím nožom sa používa v rôznych oblastiach, ako sú kanalizácie, septiky, priemyselné odpadové vody, poľnohospodárstvo, alebo stavebníctvo.

#ShowMore# 

Aký je rozdiel medzi kalovým čerpadlom s rezacím nožom a kalovým čerpadlom s drvičom

Kalové čerpadlo s rezacím nožom

Nože kalového čerpadla sú umiestnené na prednom konci sacieho potrubia a pred čerpaním odpadovej vody rozsekávajú pevné zvyšky odpadu na menšie časti, takže je vhodné aj pre hadicou s menším priemerom. Tento typ čerpadla je vhodný pre náročné podmienky, ako je napríklad v prevádzkach potravinárskeho priemyslu, kde sa vyskytuje väčšie množstvo tuhého odpadu.

Kalové čerpadlo s drvičom

Kalové čerpadlo s drvičom využíva drviace čepele na rozdeľovanie odpadových látok na menšie diely, aby mohli byť účinnejšie čerpané cez hadicu. Najefektívnejšie sú na miestach s veľkým množstvom pevných častíc v odpadovej vode, napríklad pri čistení kalov z rybníkov alebo jazier.

Zhrnutie

Rozdiel medzi Rezacímm nožom a Drvičom spočíva v ich navrhovaní a účinnosti. Rezací nôž možno využiť tam, kde sa vyskytuje veľké množstvo kalu s veľkými tuhými zvyškami, zatiaľ čo drvič spočíva v rozdeľovaní menších častíc, ktoré sa nachádzajú vo vode. Obidva typy čerpadiel sú účinné, ak sú správne navrhnuté vzhľadom na ich konkrétnu aplikáciu.

5 dobrých dôvodov prečo nakupovať kalové čerpadlá s rezacím nožom v spoločnosti Čerpadlá Košice

➡️Sme na trhu už viac ako 16 rokov a rozumieme kalovým čerpadlám
➡️Sme kamenná predajňa. Môžete nás navštíviť v Košiciach
➡️Máme individuálny prístup k zákazníkovi
➡️Vždy vám poradíme s výberom. Aj keď to nie je ľahké 
➡️Na všetky značkové kalové čerpadlá ponúkame pozáručný servis

 

 

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi