Kalové čerpadlá s rezacím nožom

1 položiek celkom
Ponorne-kalove-cerpadlo-do-zumpy-Uniqua-Cesspit-J14P
€330

Ponorné kalové čerpadlo s rezacím nožom - UNIQUA CESSPIT J14P Výkon 1100W, Výtlak 13m, Prietok 300l/min, Výtlačne hrdlo 6/4"

Kód: 112

Kalové čerpadlá s rezacím nožom sú špeciálne typy ponorných čerpadiel, ktoré dokážu čerpať znečistenú vodu obsahujúcu pevné látky. Rezací nôž je umiestnený na vstupe čerpadla a preto dokáže rozdrviť pevné látky na menšie kúsky, ktoré môžu prejsť cez lopatky čerpadla. Tým sa znižuje riziko upchatia, alebo poškodenia čerpadla.

Kalové čerpadlo s rezacím nožom sa používa v rôznych oblastiach, ako sú kanalizácie, septiky, priemyselné odpadové vody, poľnohospodárstvo, alebo stavebníctvo.

#ShowMore# 

Aký je rozdiel medzi kalovým čerpadlom s rezacím nožom a kalovým čerpadlom s drvičom

 

Kalové čerpadlo s rezacím nožom - technológia

Nože a ich funkčnosť: Nože, ktoré sú súčasťou tohto čerpadla, sú strategicky umiestnené v spodnej časti sacieho potrubia. Predtým, než sa voda začne čerpať, tieto nože efektívne rozsekávajú všetky pevné zvyšky odpadu na jemné kúsky.

Výsledkom je, že sa odpadová voda stáva ľahšie prenosnou, čo je ideálne pre hadice s menším priemerom.Vďaka svojim kvalitným rezacím nožom je toto čerpadlo ideálne aj pre tie najnáročnejšie prevádzky

Kalove-cerpadlo-s-rezacim-nozom

 

 Kalove-cerpadlo-s-drvicom

Kalové čerpadlo s drvičom

Kalové čerpadlo s drvičom využíva drviace čepele na rozdeľovanie odpadových látok na menšie diely, aby mohli byť účinnejšie čerpané cez hadicu.

Najefektívnejšie sú na miestach s veľkým množstvom pevných častíc v odpadovej vode, napríklad pri čistení kalov z rybníkov alebo jazier.

Zhrnutie

Rozdiel medzi Rezacímm nožom a Drvičom spočíva v ich navrhovaní a účinnosti. Rezací nôž možno využiť tam, kde sa vyskytuje veľké množstvo kalu s veľkými tuhými zvyškami, zatiaľ čo drvič spočíva v rozdeľovaní menších častíc, ktoré sa nachádzajú vo vode. Obidva typy čerpadiel sú účinné, ak sú správne navrhnuté vzhľadom na ich konkrétnu aplikáciu.

5 dobrých dôvodov prečo nakupovať kalové čerpadlá s rezacím nožom na cerpadlakosice.sk

➡️Sme na trhu už viac ako 16 rokov a rozumieme kalovým čerpadlám
➡️Sme kamenná predajňa. Môžete nás navštíviť v Košiciach
➡️Máme individuálny prístup k zákazníkovi
➡️Vždy vám poradíme s výberom. Aj keď to nie je ľahké 
➡️Na všetky značkové kalové čerpadlá ponúkame pozáručný servis
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi