5 položiek celkom
Ponorne kalove cerpadlo na septik Omnigena WQ 450F
€158

Kalové čerpadlo na septik -  Výkon motora 450W, Výtlak max 9m, Prietok max. 283 l/min, Napätie 230V, Výtlačné hrdlo 2"

Kód: 115
Ponorne-kalove-cerpadlo-na-septik-Omnigena-WQ-750F
€182

Kalové čerpadlo na septik - Výkon 750W, Výtlak 10m, Prietok 300 l/min, Napätie 230V, Výtlačné hrdlo 2".

Kód: 118
Ponorne kalove cerpadlo na septik IBO Furiatka 550
Novinka
€182

Ponorné kalové čerpadlo s drvičom - Výkon 550W, Výtlak max 12m, Prietok max. 250 l/min, Napätie 230V, Plavákový spínač - Ano, Výtlačné hrdlo 2"

Kód: 223
Ponorne-kalove-cerpadlo-na-septik-IBO-Furiatka-1500
Novinka
€214

Ponorné kalové čerpadlo s drtičom na septik - Výkon až 1500W, Výtlak 18m, Prietok 300L/min, Napätie 230V, Plavákový spínač - Ano, Hmotnosť 23kg.

Kód: 220
Ponorne kalove cerpadlo do zumpy Uniqua Cesspit J14P
€330

Ponorné kalové čerpadlo s rezacím nožom - UNIQUA CESSPIT J14P Výkon 1100W, Výtlak 13m, Prietok 300l/min, Výtlačne hrdlo 6/4"

Kód: 112

Ponorné kalové čerpadlá sú ideálne pre čerpanie tekutín s väčším množstvom kalu, pevných častíc alebo odpadov. Používajú sa v situáciách, kedy je potrebné rýchlo a efektívne vypumpovať veľké množstvo vody, ako napríklad pri povodniach, alebo pri odstraňovaní odpadu z jazier, rybníkov alebo bazénov.

#ShowMore# 

Ako vybrať kalové čerpadlo

Výber kalového čerpadla závisí od mnohých faktorov, ako je veľkosť vodného zdroja, hĺbka a dĺžka potrubia, kapacita a frekvencia jeho používania. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu pri výbere kalového čerpadla:

1. Kapacita: vyberte si čerpadlo, ktoré má dostatočnú kapacitu na zvládnutie všetkých potrebných úloh. Je to dôležitý faktor, aby ste sa vyhli opakovanému spúšťaniu alebo preťažovaniu čerpadla.

2. Typ odpadu: Je dôležité vybrať si kalové čerpadlo, ktoré je schopné spracovať typ odpadu, s ktorým bude pracovať. Rôzne kalové čerpadlá majú rôzne úrovne schopností a rýchlosti, pokiaľ ide o čerpanie rôznych typov odpadu.

3. Hĺbka: Zvážte hĺbku žumpy , alebo septiku. Pretože to ovplyvní výber kalového čerpadla.

4. Hluk: Ak máte kalové čerpadlo uložené v blízkosti obytnej oblasti, môže byť problémom hluk. Je dôležité vybrať si kalové čerpadlo s výkonom, ktorý nebude spôsobovať vysokú hladinu hluku.

5. Kvalita. Vyberajte kalové čerpadlo od renomovanej značky. Aby ste si boli istý, že si čerpadlo udrží kvalitu aj po niekoľko rokov.

 

Ponorné kalové čerpadlá a ich delenie 

Kalové čerpadlo s rezacím nožom - Nože kalového čerpadla sú umiestnené na prednom konci sacieho potrubia a pred čerpaním odpadovej vody rozsekávajú pevné zvyšky odpadu na menšie časti.

Kalové čerpadlo s drvičom - Kalové čerpadlo s drvičom využíva drviace čepele na rozdeľovanie odpadových látok na menšie diely, aby mohli byť účinnejšie čerpané cez hadicu.

Kalové čerpadlo na septik - Septikové čerpadlo je špeciálne navrhnuté pre odčerpávanie odpadovej vody zo septikových nádrží a pomocou výtlačnej rúry ju vedie do odpadového systému alebo kanalizačného potrubia

 

V ponuke nájdete kalové čerpadlá s drvičom, s rezacím nožom, s otvoreným obežným kolesom. Ponúkame kvalitné kalové čerpadlá od výrobcov Omnigena , Ibo, Čerpací technika, Ebara, Pedrollo

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi