Tlakové nádoby s membránou

Tlakové nádoby na vodu s membránou  sa používajú v domácnosti a v poľnohospodárstve ako zásobníky vody. Tlakové nádoby sú vhodné na zvyšovanie tlaku vody a na prepravu vody v domácnosti alebo priemysle. Tlakové nádoby s membránou už nemajú gumený vak ani tlakovú prírubu.

#ShowMore#     

Tlakova nádoba  na vodu s membránou NORIA je ukončená hrubým nerezovým zavitom o priemere 1".Takže v budúcnosti nemusíte kupovať vak, alebo prírubu. Vnútorná časť membránovej  nádoby ktorá prichádza do styku s vodou je vystlaná  s HDP - polyetylén. Čo je ideálna voľba pre všetkých, ktorí majú železitú , alebo vápenatú vodu. Železo ani vápnik nemá vplyv na HDP prevedenie. Membránová nádoba na vodu NORIA sa kvalitou prevedenia a životnosťou môže porovnávať s nádobami bez vaku

Mebránové tlakové nádoby na vodusú na povrchu ošetrené epoxidovým antikorózným nástrekom. Vo vnútri nádoby sa nachádza polypropylénová vložka a kvalitná butylová membrána , ktorá oddeľuje vodu od stlačeného vzduchu.

Maximálny pracovný tlak v tlakovej nádobe je 10bar a maximálna teplota vody je 90°C.

Tlakové nádoby na vodu - podrobnosti

Tlaková nádoba v spojení s čerpadlom , manometrom a tlakovým spínačom vytvára tlak v systéme. Tlak v tlakovej nádobe sa meria hustomerom na ventilčeku  pri vypustenom systéme.

Tlakové nádoby na vodu - kategórie obsahujúce produkty 

4 položiek celkom
Tlaková nádoba s membránou 100L Vertikal
€355

Tlaková nádoba s membránou 100L stojatá - vertikál. Objem tlakovej nádoby 100L, Materiál - oceľ, Pripojenie 1", Predfúkaný tlak - 2bar.

Kód: 256
Tlakova-nadoba-s-membranou-58L-lezata
€246

Tlakové nádoba s membránou 58L ležatá - Objem tlakovej nádoby 58L, Materiál nádoby - oceľ, Pripojenie 1", Predfúkaný tlak 2 Bar

Kód: 247
Tlakova nadoba s membranou 80L lezata
€335

Tlaková nádoba s membránou 80L ležatá - horizontál. Objem tlakovej nádoby 80L, Materiál nádoby - oceľ, Pripojenie 1", Predfúkaný tlak 2 Bar.

Kód: 250
Tlaková nádoba s membránou 80L stojatá
€325

Tlaková nádoba s membránou 80L stojatá - vertikál. Objem tlakovej nádoby 80L, Materiál - oceľ, Pripojenie 1", Predfúkaný tlak - 2bar.  

Kód: 253
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi