Tlakové nádoby s membránou

Tlakové nádoby s membránou  sa používajú v domácnosti a v poľnohospodárstve ako zásobníky vody. Tlakové nádoby sú vhodné na zvyšovanie tlaku vody a na prepravu vody v domácnosti alebo priemysle. Tlakové nádoby s membránou už nemajú gumený vak ani tlakovú prírubu.

#ShowMore#     

Tlakova nádoba s membránou NORIA je ukončena hrubým nerezovým zavitom o priemere 1".Takže v budúcnosti nemusíte kupovať vak, alebo prírubu. Vnútorná časť membránovej  nádoby ktorá prichádza do styku s vodou je vystlaná  s HDP - polyetylén. Čo je ideálna voľba pre všetkých, ktorí majú železitú , alebo vápenatú vodu. Železo ani vápnik nemá vplyv na HDP prevedenie. Membránova nádoba na vodu NORIA sa kvalitou prevedenia a životnosťou môže porovnávať s nádobami bez vaku

Mebránové nádoby sú na povrchu ošetrené epoxidovým antikorózným nástrekom. Vo vnútri nádoby sa nachádza polypropylénová vložka a kvalitná butylová membrána , ktorá oddeľuje vodu od stlačeného vzduchu.

Maximálny pracovný tlak v nádobe je 10bar a maximálna teplota vody je 90°C

4 položiek celkom
Tlaková nádoba s membránou 100L Vertikal
Novinka
€279

Tlaková nádoba s membránou 100L stojatá APT a APTH sa používa v domácnosti, v poľnohospodárstve aj v priemysle. Sú vhodné na zvyšovanie tlaku vody, prepravu vody, alebo ako zásobníky vody.

Kód: 256
TLAKOVÁ NÁDOBA NORIA APT 80L VERTIKAL
€249

Tlaková nádoba s membránou Noria APT a APTH sa používa v domácnosti a v poľnohospodárstve .Membránové nádoby sú vhodné na zvyšovanie tlaku vody, prepravu vody, alebo ako zásobníky vody. . Maximálny pracovný tlak je 10 barov a maximálna teplota vody je 90⁰C. Na nádobu výrobca poskytuje...

Kód: 253
TLAKOVÁ NÁDOBA NORIA APT 80L HORIZONTAL.
€249

Membránové nádoby Noria APT a APTH sa používajú v domácnosti a v poľnohospodárstve . Membránové nádoby sú vhodné na zvyšovanie tlaku vody, prepravu vody, alebo ako zásobníky vody. 

Kód: 250
TLAKOVÁ NÁDOBA NORIA 58l HORIZONTAL
Akcia
€205

Tlakové nádoba s membránou 58L ležatá  sa používa v domácnosti, v poľnohospodárstve aj v priemysle. Je ideálna  na zvyšovanie tlaku vody, prepravu vody, alebo ako zásobníky vody. 

Kód: 247
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Všetko máme skladom
Všetko máme skladom
Viac ako 7000 produktov skladom
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi