ČERPADLO KALOVÉ FURIATKA 550 IBO 230V

Novinka
Neohodnotené
Značka: IBO
€162
Skladom

Čerpadlo  FURIATKA 550 IBO 230V  patrí do radu pevných, liatinových ponorných čerpadiel, určených na čerpanie domových splaškových vôd, ako aj na odvodňovanie zatopených miestností. Kalové čerpadlo IBO je  vybavené účinným a odolným skrutkovým drvičom s dizajnom, ktorý takmer znemožňuje jeho zablokovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výtlak čerpadla - 12 (m)
DN výtlaku - 2"/50 mm
Maximálny prietok čerpadla -300 (l/min)
Príkon elekt. motora - 0,55 (kW)
Napätie/kmitočet - 230/50 (V/Hz)
Plavákový spínač - Ano
Dĺžka kábla - 5,5 (m)
Váha - 19 kg

Spoľahlivý motor IBO je chránený proti preťaženiu systémom namontovaným na kábli, ktorý automaticky vypne čerpadlo, ak hrozí preťaženie. Liatina, z ktorej je čerpadlo vyrobené, je veľmi odolná voči všetkým druhom mechanického poškodenia, ako aj voči účinkom chemických látok, s ktorými je čerpadlo v kontakte pri práci v odpadovej vode. Pevná a odolná konštrukcia, účinnosť a priaznivá cena robia z čerpadiel radu Furiatka jedno z najobľúbenejších zariadení tohto typu.

Použite čerpadla  FURIATKA 550 230V

Zariadenie je vybavené jednofázovým motorom s výkonom 0,55 kW. Pre tento výkon ponúka čerpadlo veľmi dobrú maximálnu kapacitu 300 litrov za minútu, s najvyšším možným zdvihom 12 metrov. Furiatka je ako stvorená na odčerpávanie splaškových vôd z domácich nádrží. S nadšením ho využívajú aj farmári – výborne sa hodí na čerpanie septiku, ale aj dažďovej a povrchovej vody z jazierok a iných samostatne stojacich nádrží. Dá sa použiť na odvodnenie zatopených pivníc, garáží a iných technických priestorov. Jednofázové napájanie mu dáva nezávislosť od trojfázovej inštalácie, ktorá nie je v každej domácnosti. Zariadenie je vybavené plavákovým spínačom, ktorý umožňuje automatické ovládanie čerpadla.

Výrobca čerpadla: IBO

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kalové čerpadlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 19 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie