Filtračná vložka uhlíková CB-EC 10" SX

Kód: 406
€10,80
Skladom
Možnosti doručenia

Filtračná vložka uhlíková 10" - Výśka 248mm, Šírka 70mm, Vnútorný priemer vložky 26mm, Hmotnosť 350g

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

Uhlíková filtračná vložka 10" Atlas Filtri


Uhlíková vložka je z materiálu, ktorý obsahuje veľké množstvo uhlíka a je schopná absorbovať nečistoty z vody, vzduchu alebo iných médií. Uhlíkové vložky sa používajú na filtráciu jemných usadenín, zníženie nepríjemnej chuti a zápachu, koncentrácie chlóru, prchavých organických zlúčenín, ťažkých kovov, cýst, chemických znečisťujúcich látok, pesticídov a insekticídov.

 Filtračná vložka uhlíková CB-EC 10 SX (1)

Uhlíkové filtračné vložky upravujú kontaminovanú vodu

FILTRAČNÉ VLOŽKY CB-EC SX SO sintrovaným aktívnym uhlíkovým blokom získaným zo škrupín KOKOSOVÝCH ORECHOV, filtrujú a upravujú vodu kontaminovanú baktériami a prvokmi ako sú Giardia, Cryptosporidium

Filtračná vložka uhlíková CB-EC 10 SX (4)

Vyrobené pomocou Špeciálnych technológií

Uhlíkové filtračné vložky ATLAS FILTRI sú vyrábané pomocou špeciálnych technológií, ktoré umožňujú znížiť emisie skleníkových plynov v atmosfére. Vyrábajú sa bez lepidla alebo tmelov, prelisovaním pevnej podpery cez sieť.

Filtračná vložka uhlíková CB-EC 10 SX (2)

Zloženie uhlíkového filtra na vodu

 • Uhlíková vložka sa skladá z aktívneho uhlíka, pričom uhlík je s veľmi pórovitou štruktúrou a vysokou plochou. Lisovaný aktívny uhlík sa získava z škrupín kokosových orechov.
 • Tento materiál sa podrobí procesu pyrolýzy (tepelného rozkladu bez prítomnosti kyslíka) a aktivácie (zvýšenia pórovitosti pomocou chemikálií alebo tepla). Výsledkom je uhlík s veľkou schopnosťou adsorpcie rôznych látok.

Filtračná vložka uhlíková CB-EC 10 SX (3)

Technické parametre

 • Max. prietok 230l/h 
 • Maximálna  teplota 45°C (176°F) 
 • Max. tlak 8Bar
 • Dvojitý otvorený koniec SX kazety
 • Rozmery 248x70x26
 • Životnosť 3-6 mesiacov

 Výhody

 • Zlepšenie kvality pitnej vody
 • Odfiltruje aj pesticídy a insekticídy
 • Výroba umožňuje znížiť emisie skleníkových plynov v atmosfére

Nevýhody

Nutná výmena po 3-6 mesiacoch podľa spotreby vody

 

Mohlo by vás zaujať aj

 

 

➡️ Vložky do  filtra na vodu ➡️ Uhlíkový filter na vodu ➡️Filter na pitnú vodu ➡️Filter na vodu proti piesku➡️Filter na vodu pred čerpadlo ➡️ Filter na studňovú vodu ➡️ Filter na vodu zo studne ➡️ Filtre a úprava vody

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Už viac než štyri dekády zohráva spoločnosť Atlas Filtri a prvoradú rolu v oblasti filtrácie a úpravy vody, prostredníctvom inovatívneho dizajnu, výroby a distribúcie komponentov pre čistenie pitnej vody a systémov pre úpravu vody. Produkty Atlas filtri sa vyrábajú pre civilný aj priemyselný sektor, na domácej aj medzinárodnej úrovni.

 #ShowMore# 

Široká paleta produktov je neustále inovovaná, aby sa poskytli nové riešenia na mieru. Exkluzívna technológia, korunný klenot internej produkcie a pozornosť k detailom v dokonalom súlade s tradíciou "Made in Italy", potvrdzujú spoľahlivosť a profesionalitu spoločnosti, ktorá je neustále zameraná na zlepšovanie a rozsiahlu celosvetovú distribúciu.

V súčasnosti spoločnosť Atlas Filtri vedie v sektore domácej a technickej filtrácie vody, vďaka moderne a efektívne zorganizovanej podnikovej štruktúre, pripravenej na budúce výzvy a ešte bližšie k potrebám nových trhov.

Atlas Filtri zodpovedá za výrobu a export do viac ako 90 krajín sveta; Atlas Filtri Severná Amerika a Atlas Filtri Ďaleký východ, obchodné a logistické strediská v Severnej Amerike a na Ďalekom východe. Atlas Filtri pôsobí v Taliansku prostredníctvom viac než 20 agentúr a má internú divíziu zameranú na vývoj, dizajn filtrácií a úpravu vody.