Domáca vodáreň 60L Pedrollo

Kód: 91
€390
Skladom
Možnosti doručenia

Výkonná domáca vodáreň Pedrollo s 60l tlakovou nádobou a čerpadlom Pedrollo JSWm 2A. Zapínací tlak 3, vypínací tlak 4,5 baru.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

Domáca vodáreň Pedrollo 60L JSWm 2A

Technické parametre

Menovité napätie : 230 V
Výkon motora : 1100 W.
Qmax : 70l/h
Hmax: 58m
Priemer sacieho tvoru: 1"
Priemer výtlačného otvoru: 1"
 

Prečo si kúpiť výkonnú domácu vodáreň Pedrollo

Čerpadlo Pedrollo je vyrobené z hrubej liatiny, čo zabezbečí tichu a dlhú životnosť vodárneObežné koleso je z nerezovej ocele. Tlakový spínač je nastavený od 3-4,5bar pracovného tlaku. Takže v systéme budete mať dostatočný tlak aj na polievanie záhrady. S prietokom 60l/h si vystačíte aj na 2 generačný dom. Domáca vodáreň sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči vápenatej a železitej vode. Vynikajúca kvalita prevedenia je vašou istotou v budúcnosti.

Popis domácej vodárne Pedrollo 

Domáca vodáreň Pedrollo sa odporúča na čerpanie čistej vody a kvapalín, ktoré nie sú chemicky agresívne k materiálom, z ktorých je čerpadlo vyrobené. Samonasávacie čerpadlo Pedrollo JSW je určené na nasávanie vody aj v prítomnosti vzduchu zmiešaného s čerpanou kvapalinou. Pre svoju spoľahlivosť a jednoduchosť sa odporúča na domáce použitie, najmä na rozvod vody v spojení s malými alebo stredne veľkými nádobami, na zavlažovanie zeleninových záhrad a záhrad a pod.

Pedrollo vo svete

Čerpadlá  firmy PEDROLLO s celosvetovou pôsobnosťou majú vysoký výkon , spoľahlivosť, životnosť a naopak veľmi nízku spotrebu elektrickej energie. Samočinná domáca vodáreň so samonasávacím čerpadlom a  tlakovou nádobou  (60l)  pracuje automaticky a stále udržuje tlak vody v nastavených hodnotách. Čerpadlá Pedrollo sú určené  na nepretržitú a prerušovanú dodávku vody.

Pedrollo je vynikajúce čerpadlo s vysokou odolnosťou voči železu a vápniku vo vode.

Stránky produktu
 

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce vodárne
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 26 kg
Výkon čerpadla: 1100W
Prietok max.: 70 l/min
Výtlak max.: 58m
Napätie: 230V
Objem tlakovej nádoby: 60L
Sacia výška: 8m
Obežné koleso: Nerezová oceľ
Sacie a výtlačne hrdlo: 1"
Výrobca: Pedrollo
Materiál čerpadla: Liatina
Ďalšie príslušenstvo vodárne: Tlakový spínač, Manometer, Pancierová hadica, Tvarovka
Použitie domácej vodárne: Darling na vodu, Domáca vodárnička,, Domáca vodáreň, Čerpadlo na vodu, Darling, Čerpadlo na pitnú vodu, Vodáreň

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vznik spoločnosti Pedrollo sa datuje k roku 1974. Spoločnosť vyváža čerpadlá na vodu, domáce vodárne, bazénové a ponorné čerpadlá do celého sveta vrátane mesta Dubai, celého blízkeho východu, latinskej Ameriky a Afriky. Na miesta kde voda stojí viac ako ropa.

#ShowMore#         

Pedrollo vyváža čerpadlá do viac ako 160 krajín sveta. S distribučnou sieťou pobočiek v Španielsku, Francúzsku, Mexiku, Columbii, Maďarsku, Rumunsku.

Značka PEDROLLO je zárukou špičkovej kvality! Patrí medzi najviac kopírované značky ázijskou a inou konkurenciou. Všetky čerpadlá splňajú  ISO 9001 a sú certifikované v EU. Spoločnosť Pedrollo neustále vyvíja úsilie na zlepšovanie kvality produktov.