Vložka do filtra na pitnú vodu 25mcr 10"

Kód: 1393
€4,39
Skladom
Možnosti doručenia

Vložka do filtra na pitnú vodu - Veľkosť 10", Hrúbka filtrácie 25mcr

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

Vložka do filtra na pitnú vodu 25mcr 10"

Vložka do filtra na vodu s 25mcr je schopná zachytiť mikročastice a nečistoty s mimoriadnou presnosťou. Táto technológia zabezpečuje, že voda, ktorú konzumujete, je úplne čistá a bez mechanických nečistôt. Filtračná vložka veľmi dobre odfiltruje z vody napr. piesok ale aj železo

Vlozka-do-filtra-na-pitnu-vodu-25mcr-10 (1) Vlozka-do-filtra-na-pitnu-vodu-25mcr-10 (2)

 

Vyrobené z vinutého polypropylénového vlákna

 • Vinutá filtračná vložka (jednorázová) je vyrobená z vinutého polypropylénového vlákna a slúži na efektívne filtrovanie vody v technologických procesoch a domácnostiach.

 • Zabezpečuje vysokoúčinnú filtráciu jemných čiastok, hrdze, piesku, bahna a rôznych sedimentov. Životnosť filtračnej vložky je 3-6 mesiacov v závislosti od stupňa znečistenia vstupnej vody. Je vhodná pre pitnú vodu a po použití sa zlikviduje.

 

Použitie 

 • na vodu zo studne
 • na pitnú vodu
 • na železitú vodu
 • proti piesku
 • pred čerpadlo

 

Technické parametre 

 • Pórovitosť: 25 mcr
 • Veľkosť: 10"
 • Výška: 248 mm
 • Prevádzková teplota: od +2°C do + 40°C
 • Materiál: vinutý polypropylén 
 • Životnosť: 3-6 mesiacov

 

➡️ Vložky do  filtra na vodu ➡️Filter na pitnú vodu ➡️Filtre a úprava vody ➡️ Filter na vodu proti piesku➡️Filter na vodu pred čerpadlo ➡️ Filter na studňovú vodu ➡️ Filter na vodu zo studne ➡️Mechanický filter na vodu 

Dodatočné parametre

Kategória: Vložky do filtra na vodu, Filter na pitnú vodu, Filter sa studňovú vodu, Filter na vodu pred čerpadlo, Filter na vodu proti piesku, Mechanický filter na vodu, Filter na vodu zo studne, Filter na na železitú vodu
Záruka: 2 roky
Typ filtra: Na vodu, Na pitnú, Na studňovú, Pred čerpadlo, Proti piesku, Mechanický, Na železitú
Materiál vložky: Polypropylénové vlákno
Veľkosť: 10"
Životnosť: 3-6 mesiacov
Priepustnosť: 25mcr
Výška: 248mm
Prietok vody max.:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Už viac než štyri dekády zohráva spoločnosť Atlas Filtri a prvoradú rolu v oblasti filtrácie a úpravy vody, prostredníctvom inovatívneho dizajnu, výroby a distribúcie komponentov pre čistenie pitnej vody a systémov pre úpravu vody. Produkty Atlas filtri sa vyrábajú pre civilný aj priemyselný sektor, na domácej aj medzinárodnej úrovni.

 #ShowMore# 

Široká paleta produktov je neustále inovovaná, aby sa poskytli nové riešenia na mieru. Exkluzívna technológia, korunný klenot internej produkcie a pozornosť k detailom v dokonalom súlade s tradíciou "Made in Italy", potvrdzujú spoľahlivosť a profesionalitu spoločnosti, ktorá je neustále zameraná na zlepšovanie a rozsiahlu celosvetovú distribúciu.

V súčasnosti spoločnosť Atlas Filtri vedie v sektore domácej a technickej filtrácie vody, vďaka moderne a efektívne zorganizovanej podnikovej štruktúre, pripravenej na budúce výzvy a ešte bližšie k potrebám nových trhov.

Atlas Filtri zodpovedá za výrobu a export do viac ako 90 krajín sveta; Atlas Filtri Severná Amerika a Atlas Filtri Ďaleký východ, obchodné a logistické strediská v Severnej Amerike a na Ďalekom východe. Atlas Filtri pôsobí v Taliansku prostredníctvom viac než 20 agentúr a má internú divíziu zameranú na vývoj, dizajn filtrácií a úpravu vody.