Filter na dusičnany 10" Atlas Filtri

Kód: 1405
€21,20
Skladom
Možnosti doručenia

Filter na dusičnany - Výška: 252mm, Šírka: 70mm, Vnútorný priemer: 28mm, Max prietok: 50l/h, Náplň: anexová živica

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

Filter na dusičnany 10" Atlas Filtri

Filter na dusičnany s anexovou náplňou predstavuje efektívne riešenie na znižovanie obsahu dusičnanov vo vode. Tento inovatívny systém využíva rozoberateľný kontajner, ktorý je naplnený živicou a pracuje na princípe výmeny iónov. Počas toku vody dochádza k výmene iónov dusičnanov za ióny chloridov, čím sa dosahuje zníženie obsahu dusičnanov.

filter-na-dusicnany-10-atlas-filtri (1)

filter-na-dusicnany-10-atlas-filtri (2)

Filtračná vložka zvyšuje obsah chloridov vo výstupnej vode

  • Tento filter na dusičnany zároveň zvyšuje obsah chloridov vo výstupnej vode. Pre optimálny výkon je dôležitá predfiltrácia vody. Anexová náplň tejto vložky je schopná byť regenerovaná pomocou roztoku kuchynskej soli, čo zabezpečuje dlhšiu životnosť filtračného systému.

 

Životnosť Filtra na dusičnany

  • Životnosť anexovej vložky závisí od konkrétneho obsahu dusičnanov vo vode. Maximálna teplota, pri ktorej je tento systém účinný, je 45ºC. Maximálny prietok vody je obmedzený na 50 litrov za hodinu.

  • S rozmermi 252x70x28 mm je táto filtračná vložka kompaktná a ľahko integrovateľná do existujúcich systémov.

 

Technické parametre

  • Výška: 252mm
  • Šírka: 70mm
  • Vnútorný priemer: 28mm
  • Max prietok: 50l/h
  • Náplň: anexová živica

 

Kategórie produktu

➡️Filtre a úprava vody ➡️Filter na pitnú vodu ➡️Filter na vodu pred čerpadlo ➡️ Filter na studňovú vodu ➡️ Filter na vodu zo studne ➡️Vložky do filtra na vodu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Už viac než štyri dekády zohráva spoločnosť Atlas Filtri a prvoradú rolu v oblasti filtrácie a úpravy vody, prostredníctvom inovatívneho dizajnu, výroby a distribúcie komponentov pre čistenie pitnej vody a systémov pre úpravu vody. Produkty Atlas filtri sa vyrábajú pre civilný aj priemyselný sektor, na domácej aj medzinárodnej úrovni.

 #ShowMore# 

Široká paleta produktov je neustále inovovaná, aby sa poskytli nové riešenia na mieru. Exkluzívna technológia, korunný klenot internej produkcie a pozornosť k detailom v dokonalom súlade s tradíciou "Made in Italy", potvrdzujú spoľahlivosť a profesionalitu spoločnosti, ktorá je neustále zameraná na zlepšovanie a rozsiahlu celosvetovú distribúciu.

V súčasnosti spoločnosť Atlas Filtri vedie v sektore domácej a technickej filtrácie vody, vďaka moderne a efektívne zorganizovanej podnikovej štruktúre, pripravenej na budúce výzvy a ešte bližšie k potrebám nových trhov.

Atlas Filtri zodpovedá za výrobu a export do viac ako 90 krajín sveta; Atlas Filtri Severná Amerika a Atlas Filtri Ďaleký východ, obchodné a logistické strediská v Severnej Amerike a na Ďalekom východe. Atlas Filtri pôsobí v Taliansku prostredníctvom viac než 20 agentúr a má internú divíziu zameranú na vývoj, dizajn filtrácií a úpravu vody.