Kalové čerpadlo do studne Omnigena TP 350

Kód: 1014
€52,50
Skladom
Možnosti doručenia

Kalové čerpadlo do studne - Výkon 350W, Výtlačná výška 6m, Prietok max 130 l/min, Napätie 230V, Maximálna veľkosť pevných častíc 5mm, Prípojka na hadicu 1"

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

Kalové čerpadlo do studne Omnigena TP350

Ponorné kalové čerpadlo TP 350 od poľskej firmy OMNIGENA  je navrhnuté pre čerpanie čistej studenej vody zo studní a nádrží, ako aj špinavej vody s nečistotami s maximálnym priemerom do 5 mm. Toto čerpadlo je ideálne pre odčerpávanie vody zo zaplavených miestností a ponúka vysokú účinnosť a spoľahlivosť.

Vlastnosti a výhody čerpadla do studne TP 350

Kalové čerpadlo na špinavú vodu TP 350 je vybavené plavákovým ovládaním, ktoré automaticky riadi zapínanie čerpadla v závislosti od výšky hladiny čerpanej kvapaliny. Táto funkcia zaisťuje efektívne čerpanie a zároveň chráni čerpadlo pred poškodením spôsobeným chodom nasucho.

Kalove-cerpadlo-do-studne-omnigena-tp-350 (1)
Kalove-cerpadlo-do-studne-omnigena-tp-350 (2)

Maximálna kapacita 

Maximálna kapacita čerpadla dosahuje 130 litrov za minútu, čo je vynikajúci ukazovateľ pre rýchle čerpanie vody. Táto hodnota sa vypočítava priamo na výstupe z čerpadla. Je dôležité poznamenať, že účinnosť čerpadla klesá so zvyšujúcou sa výškou zdvihu vody. Napriek tomu, maximálna výtlačná výška tohto čerpadla je 6 metrov.

Materiálové prevedenie

Kalové čerpadlo TP 350 ponúka výkon motora 350W a pracuje na napätí 230V. Hadicová prípojka ma priemer 1", čo umožňuje pripojenie štandardných hadíc. Dĺžka napájacieho kábla je 6 metrov, čo poskytuje dostatočnú flexibilitu pre rôzne aplikácie. Teleso čerpadla je vyrobené z odolného plastu, rovnako ako vstupné sitko a veko čerpadla. Obežné koleso je vyrobené z technopolyméru PPO, čo zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči korózii a opotrebeniu.

Kalove-cerpadlo-do-studne-omnigena-tp-350 (3)
Kalove-cerpadlo-do-studne-omnigena-tp-350 (4)

Použitie a aplikácie

Ponorné kalové čerpadlo TP 350 je ideálne pre domácich majiteľov, záhradkárov, ako aj pre profesionálne použitie v stavebníctve a poľnohospodárstve. Je vhodné na čerpanie vody zo suda, studní, nádrží a na odčerpávanie vody zo zaplavených pivníc a iných miestností. Vďaka svojej všestrannosti a spoľahlivosti je toto čerpadlo skvelou investíciou pre každého, kto potrebuje efektívne riešenie pre manipuláciu s vodou.

Technické parametre

 • Maximálny prietok: 130 l/min
 • Maximálny výtlak 6 m
 • Výkon: 350W
 • Napätie: 230V
 • Pripojenie: 1"
 • Dĺžka napájacieho kábla: 6 m
 • Veľkosť nečistôt max: 5 mm
 • Maximálna teplota vody: 35°C
 • Stupeň krytia: IP 68
 • Pracovná poloha: vertikálna
 • Teleso čerpadla: plast
 • Obežné koleso: technopolymér PPO
 • Vstupné sitko: plastové
 • Veko čerpadla: plastové

Záver

Ponorné kalové čerpadlo do studne TP 350 od spoločnosti OMNIGENA je výnimočné svojou účinnosťou, odolnosťou a jednoduchou manipuláciou. Ak hľadáte spoľahlivé a dlhotrvajúce riešenie pre vaše potreby čerpania vody, TP 350 je ideálnou voľbou.

 

➡️ Čerpadlá na vodu ➡️Kalové drenážne čerpadlá na špinavú vodu ➡️ Kalové drenážne čerpadlá na špinavú vodu Omnigena ➡️ Lacné kalové drenáže čerpadlá na špinavú vodu ➡️ Čerpadlá na vodu ➡️ Malé čerpadlo na vodu 220 V ➡️ Kalové čerpadla do studne ➡️ Čerpadlo na vodu zo suda ➡️ Čerpadlá na čistenie kopanej studne ➡️ Čerpadlo do nádrže na dažďovú vodu ➡️ Ponorné čerpadlá do studne 

Dodatočné parametre

Kategória: Kalové drenážne čerpadlá na špinavú vodu, Lacné kalové čerpadlá na špinavú vodu, Čerpadlá na vodu do suda, Čerpadlá na vodu do studne, Záhradné čerpadlá na vodu, Ponorné čerpadlá na špinavú vodu, Kalové čerpadlá na vodu, Lacné kalové drenážne čerpadlá, Male čerpadlá na vodu 220V, Vodné čerpadlá, Kalové čerpadlá do studne, Čerpadlá na vodu zo studne, Malé ponorné čerpadlo, Malé čerpadlo na vodu 220V, Záhradné čerpadlo na vodu, Čerpadlo na vodu zo studne, Čerpadlo na vodu zo suda, Čerpadlo do nádrže na dažďovú vodu, Čerpadlá do nádrže na vodu, Čerpadla na prečerpávanie vody, Kalové čerpadlo s plavákom
Záruka: 2 roky
Typ čerpadla: Ponorné drenážne, Vodné
Prevedenie: Lacné kalové drenážne, Malé, Na vodu
Miesto určenia: Do suda, Do studne, Na záhradu, Na vodu, Do nádrže
Použitie: Na prečerpávanie, S plavákom
Výkon čerpadla: 350W
Maximálny výtlak: 6m
Maximálny prietok: 130 l/min
Maximálna veľkosť nečistôt: 5mm
Napätie: 230V
Dĺžka el. kábla: 6m
Ďalšie využitie: Vodné čerpadlo, Čerpadlo na vodu, Studňové čerpadlo
Maximálna teplota vody: 35°C
Krytie: IP 68
Teleso čerpadla: Plast
Obežné koleso: Technoplymer
Pripojenie: 1"
Pracovná poloha: Vertikálna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Rokmi overený výrobca čerpadiel, domácich vodárni Omnigena si našiel miesto na našom trhu nie len cenou , ale aj kvalitou svojich výrobkov. Spoločnosť Omnigena je rodinná firma, ktorá úspešne pôsobí na trhu čerpadiel nepretržite už dve generácie.

Od roku 1974 už vyrobili viac ako 1,3 milióny čerpadiel. Výroba sa zameriava hlavne na domáce vodárne, kalové čerpadlá a ponorné čerpadla do studní.