Domáca vodáreň 60L Grundfos JP5

Kód: 217
ZADARMOZADARMO
Domáca vodáreň 60L GRUNDFOS , Výkon 1000W, Prietok 93l/min, Výtlak 48,9m, Napätie 230V
€518
Skladom u dodávateľa
Možnosti doručenia

Automatická domáca vodáreň 60L - Výkon motora 1000W, Výtlak 49m, Prietok 93 l/min, Napätie 230V, Obežné koleso a obal čerpadla z nerezovej ocele.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

Domáca vodáreň Grundfos JP5 48 PTH 60L

Vodáreň Grundfos JP5  poskytuje komfort konštantného tlaku vody s automatickým štartom a zastavením. Čerpadlo je ovládané tlakovým spínačom a tlakovou nádobou, čím je zaistené optimálne spustenie/zastavenie čerpadla podľa potreby. Tlaková nádrž redukuje počet štartov čerpadla, pretože menšie odbery vody môžu byť pokryté tlakovou nádobou. Zapínací  tlak je nastavený na 2,2 bar. 

Technické parametre Domácej vodárne Grundfos JP5 48 60L

Menovitý prietok:    5,6m³/h
Výtlak čerpadla:    48.9 m
Menovitý prúd:    6.6 A
Sacie hrdlo:    G 1
Výtlačné hrdlo:    G 1
Príkon 1KW

Zloženie domácej vodárne Grundfos JP5

Domáca vodáreň Grundfos JP 5-48 PT-H sa skladá z  jednostupňového odstredivého čerpadla s telesom z nehrdzavejúcej ocele Grundfos JP, tlakového spínača, manometra a horizontálnej membránovej tlakovej nádoby Grundfos GT-H s objemom 20 alebo 60 litrov. Vodáreň  je vybavená dvojitým vývodom pre jednoduchú inštaláciu a tlakovou nádobou na zníženie vodných rázov v potrubí.

Prečo si kúpiť vodáreň Grundfos JP5

Čerpadlo Grundfos JP má zabudovanú tepelnú ochranu, ktorá okamžite zastaví čerpadlo, pokiaľ sa prehreje. Motor je chladený vzduchom a je vybavený utesnenými, mazanými guličkovými ložiskami na celý život, aby bola zaistená tichá prevádzka a minimálna prevádzka. Odolné obežné koleso z nerezovej ocele.Teleso ćerpadla z nerezovej ocele.Všetko z najvyśsej kvality. Výkon motora 1000W pre spoľahlivú prevádzku. Pozáručný servis na domácu vodáreň Grundfos a náhradne diely sú samozrejmosťou.

Popis domácej vodárne Grundfos JP5

Konštrukcia vodárne GRUNDFOS je robustná a vyrobená z nekorodujúcich materiálov, aby bola zaručená dlhá životnosť. Táto posilňovacia súprava zaisťuje optimálne samonasávacie vlastnosti so sacou výškou až 8 metrov. Samonasávacie čerpadlo taktiež zaisťuje stabilnú prevádzku, pretože je schopné čerpať kvapalinu pod úrovňou vstupnej hladiny a zvláda zmes vzduchu a kvapaliny, kým čerpadlo nedosiahne úplne naplneného stavu.

Automatická domáca vodáreň Grundfos JP5 sa dodáva s 60L membránovou tlakovou nádobou a nastaviteľným tlakovým spínačom. Vodáreň Grundfos je s 1,5m káblom ukončeným vidlicou 230 V.

Celá domáca vodáreň je zabalená v tvrdom, kvalitnom kartóne na drevenej palete. Pri preprave nehrozí poškodenie vodárne. Môžete si byť istý , že k vám dorazí v poriadku.

Domáca vodáreň Grundfos je určená hlavne na čerpanie čistej vody bez mechanických nečistôt do teploty 90 °C. Nájde uplatnenie najmä ako domáca vodáreň v  rodinných domoch na chatách a všade tam, kde sacia výška vrátane odporov neprekročí hodnotu 8 m.

 

Ak hľadáte najlepšiu domácu vodáreň, odporúčame pozrieť domácu vodáreň Pedrollo 60L
Ak hľadáte tichú domácu vodáreň, odporúčame pozrieť domácu vodáreň Noria 58L
Ak hľadáte výkonnú domácu vodáreň, odporúčame pozrieť domácu vodáreň Sigma 35L
Ak hľadáte lacnú domácu vodáreň, pozrite si domácu vodáreň Omnigena 80L
 
Ak máte ešte nejaké otázky, napíšte nám. Navštívte našu stránku kontakty. Vašu otázku a možné riešenie problému zverejníme (bez vašich údajov). Pomôžete tak ďalším ľuďom.
 

Grundfos - kategórie obsahujúce produkty výrobcu

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce vodárne
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 32 kg
? Výkon: 1000W
? Maximálny výtlak: 48,9m
? Prietok: 93l/min
? Výtlačné hrdlo: 1"
? Objem tlakovej nádrže: 60L
Sacie hrdlo: 1"
Obežné koleso: Nerezová oceľ
Teleso čerpadla: Nerezová oceľ
Ďalšie príslušenstvo vodárne: Tlakový spínač, Manometer, Pancierová hadica, Tvarovka
Použitie domácej vodárne: Darling , Domáca vodáreň, Čerpadlo na vodu, Záhradné čerpadlo, Čerpadlo na zavlažovanie a postreky, Vodne cerpadlo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: