Tlaková nádrž bez vaku

Tlaková nádrž bez vaku, známa tiež ako otvorená tlaková nádrž sa používa na ukladanie kvapalín pod tlakom bez použitia vnútorného gumového alebo plastového vaku, ktorý by oddeľoval vodu od vzduchu. Výhoda tlakovej nádrže bez vaku spočíva v jej jednoduchosti, odolnosti a dlhej životnosti. Nie je náchylná na poškodenie vnútorného vaku, čo je bežný problém pri tlakovej nádobe s vakom.

Ako adekvátnu náhradu za tlakovú nádrž bez vaku odporúčame pozrieť kategóriu tlakové nádoby s membránou. Membránové nádoby sú kvalitné a nevyžadujú údržbu. Neobsahujú vak ani tlakovú prírubu. Výrobca na nich poskytuje záruku až 5 rokov záruku.

#ShowMore#

Tlaková nádrž bez vaku môže byť využitá v rôznych aplikáciách:

  • Zásobovanie vodou: Používajú sa na udržanie stabilného tlaku v systéme zásobovania vodou, napríklad v obytných alebo komerčných budovách.

  • Kúrenie: V systémoch centrálneho kúrenia môžu slúžiť na kompenzáciu rozpínavosti vody pri zahrievaní a na udržiavanie konštantného tlaku v systéme.

  • Požiarne systémy: Slúži ako zásobník vody pre požiarne sprinklerové systémy, pomáhajú udržiavať požadovaný tlak vody pre efektívnu funkčnosť v prípade požiaru.

  • Kompresory: V niektorých prípadoch môžu byť spojené s kompresormi na ukladanie stlačeného vzduchu alebo iných plynov pre rôzne účely.

 

2 položiek celkom
Tlakova-nadoba-bez-vaku-80l-pozinkovana
€440

Tlaková nádoba bez vaku pozinkovaná 80L - Výška 870mm, Šírka 40mm, Pripojenie 1", Hmotnosť 27kg, Vyhotovenie  - pozinkovaná oceľ. Česká výroba.

Kód: 73
Tlakova-nadoba-bez-vaku-100L-pozinkovana
€480

Tlaková nádoba bez vaku - Výška 1100mm, Šírka 420mm, Bočné pripojenie Dn 1", Pozinkovaná , Objem 100L, Česká výroba

Kód: 58
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi