Tlaková nádoba s membránou 100L stojatá

Kód: 256
Novinka
Značka: NORIA s.r.o.
€279
Objednané

Tlaková nádoba s membránou 100L stojatá APT a APTH sa používa v domácnosti, v poľnohospodárstve aj v priemysle. Sú vhodné na zvyšovanie tlaku vody, prepravu vody, alebo ako zásobníky vody.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Všetko máme skladom
Všetko máme skladom
Viac ako 7000 produktov skladom
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

Tlaková nádoba s membránou 100L stojatá Noria

Výhody tlakovej nádoby s membránou

Vonkajší povrch membránových nádob APT a APTH je ošetrený epoxidovým antikoróznym nástrekom. Vnútri nádoby sa nachádza polypropylénová vložka a vysoko kvalitná butylová membrána oddeľujúca čerpanú kvapalinu od stlačeného vzduchu.

Na zabránenie korózie je na vstupe použité pripojenie z nerezovej ocele. Vzduchový ventil je zakrytý plastovým krytom. Pre zaistenie spoľahlivosti je u všetkých nádob vykonaná tlaková skúška a nádoby sú prednastavené na tlak 2 bary

Vertikálne modely APT s objemom 58, 80 a 100l sú vybavené plastovou základňou a nerezovým 1“ pripojením. Modely s objemom 130, 160, 235 a 305l sú vybavené oceľovou základňou a nerezovým 1“1/4 pripojením. Horizontálne modely APTH sú vybavené plastovou základňou a nerezovým 1“ pripojením.

Ako pracuje membránová nádoba

Oceľová membranová nádoba je rozdelená butylovou membránou na dva oddelené priestory. Jeden priestor je určený pre vodu - v tomto priestore sa nachádza polypropylénová vložka s nerezovým vstupom pre prívod vody. Druhý, plynový priestor, je naplnený stlačeným vzduchom s pretlakom, ktorý zodpovedá hydrostatickému tlaku vodovodnej sústavy.

Tento pružný plynový vankúš umožňuje zmeny objemu vody vo vodovodnej sústave. S klesajúcim objemom vody sa zväčšuje vzduchový priestor v tlakovej nádobe a vo vodovodnej sústave klesá tlak. Dočerpávanie vody do tlakovej nádoby je potom riadené pripojeným tlakovým spínačom.

Dodatočné parametre

Kategória: Tlakové nádoby
Záruka: 5 rokov
Hmotnosť: 17 kg
Objem: 100L
Priemer: 381mm
Výška: 985mm
Pripojenie: 1"
Max. pracovný tlak: 10Bar
Predfúkaný tlak: 2Bar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť NORIA s.r.o. je významný Český výrobca, ktorý vyvíja a vyrába čerpadla, domáce vodárne a čerpacie systémy. Ich produkty sú určené do studní, vrtov a pre tlakovú kanalizáciu. Spoločnosť NORIA s.r.o. neustále pracuje na vývoji a zlepšovaní. Čerpadlá, domáce vodárne, motory, elektroniku na ovládanie aj ostatné komponenty čerpacích systémov sami nielen vyvíjajú, ale aj vyrábajú.