Vibračné čerpadlo do vŕtanej studne

Vibračné čerpadlo do vŕtanej studne je typ čerpadla, ktoré sa používa na čerpanie vody zo studní. Pracuje na princípe vibrácií, ktoré sú generované elektrickým motorom. Elektromotor spôsobuje rýchle pohyby nahor a nadol, čím vytvára sacej a tlačný efekt, ktorý umožňuje pohyb vody cez čerpadlo.

#ShowMore# 

Použitie

Vibračné čerpadlá sú často používané v prípadoch, kde je potrebné čerpať vodu z hlbších studní alebo zdrojov s menším priemerom, kde by tradičné ponorné čerpadlo nemuselo byť vhodné kvôli svojim rozmerom. Sú relatívne jednoduché na inštaláciu a údržbu, a vďaka svojej konštrukcii sú odolné voči piesku a iným nečistotám, ktoré sa môžu v studni nachádzať.

Čistenie vŕtanej studne

Používajú sa najmä v domácnostiach na čerpanie pitnej vody, na zavlažovanie záhrad, alebo tam, kde nie je prístup k centrálnej vodovodnej sieti. Ich efektivita a výkon závisí od hĺbky studne, množstva vody a špecifických podmienok použitia. Výhodou vibračných čerpadiel je ich kompaktnosť, jednoduchosť a nízke náklady na nákup a údržbu. Vďaka týmto vlastnostiam  sa často sa používajú na čistenie studní. Nie sú vhodné pre dlhodobé čerpanie veľkých objemov tekutiny alebo tekutín s vysokým obsahom nečistôt.

2 položiek celkom
Vibracne-cerpadlo-strend-pro-50
Vibračné Čerpadlo Strend Pro 50
Skladom do 3-5 prac. dní
€52

Vibračné čerpadlo - Výtlak 50m, Prietok 18,3 l/min, Výkon 300W , Dĺžka kábla 10M,  Maximálna teplota vody 35°C, Hadicová prípojka 3/4". Čas prevádzky 120min. Potom 30min prestávka

Kód: 930
Vibracne-cerpadlo-strend-pro-mvm-70
€64

Vibračné čerpadlo - Výtlak 70m, Prietok 23 l/min, Výkon 600W , Dĺžka kábla 20M,  Maximálna teplota vody 35°C, Pripojka na hadicu 3/4". Čas prevádzky 120min. Potom 30min prestávka.

Kód: 927
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi