SILIPHOS Guličky náplň 700g

Kód: 397
€23
Skladom do 3-5 prac. dní
Možnosti doručenia

SILIPHOS Guličky náplň 700g - špeciálna zmes fosfátov a polyfosfátov na ochranu pred tvorbou vodného kameňa.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

SILIPHOS Guličky náplň 700g

Filtračné vložky so Siliphosom , zmes fosfátov a polyfosfátov s obsahom kremičitanov vo forme sklovitých priehľadných guličiek, ktoré zabraňujú tvorbe vodného kameńa a obmedzujú korodovanie kovových povrchov.

Náplň SILIPHOS Guličky 700g

Ochrana vodovodného systému

Siliphos guličky - to je je účinný spôsob, ako chrániť vodovodné systémy pred tvorbou vodného kameňa a korózie. Náplň sa skladá z fosfátov a polyfosfátov, ktoré obsahujú kremičitan vo forme sklovitých priehľadných guličiek.

Guličky Siliphos a vytvorenie ochrannej vrstvy na kovových povrchoch

Guličky Siliphos sa rozpúšťajú v prúdiacej vode a vytvárajú ochrannú vrstvu-mikrofilm na kovových povrchoch. Táto vrstva zabraňuje usádzaniu vodného kameňa na vyhrievacích telesách a v prípade mäkkej vody zabraňuje prístupu kyslíka do potrubia, čim zastavuje koróziu
 

Dodatočné parametre

Kategória: Zmäkčovače vody
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
Max.Teplota: 40°C
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 4.3.2024
Spokojnosť
5
R Avatar autora | 20.7.2023
Plnia funkciu, dobra cena, budem tu nakupovat aj nabuduce.

Už viac než štyri dekády zohráva spoločnosť Atlas Filtri a prvoradú rolu v oblasti filtrácie a úpravy vody, prostredníctvom inovatívneho dizajnu, výroby a distribúcie komponentov pre čistenie pitnej vody a systémov pre úpravu vody. Produkty Atlas filtri sa vyrábajú pre civilný aj priemyselný sektor, na domácej aj medzinárodnej úrovni.

 #ShowMore# 

Široká paleta produktov je neustále inovovaná, aby sa poskytli nové riešenia na mieru. Exkluzívna technológia, korunný klenot internej produkcie a pozornosť k detailom v dokonalom súlade s tradíciou "Made in Italy", potvrdzujú spoľahlivosť a profesionalitu spoločnosti, ktorá je neustále zameraná na zlepšovanie a rozsiahlu celosvetovú distribúciu.

V súčasnosti spoločnosť Atlas Filtri vedie v sektore domácej a technickej filtrácie vody, vďaka moderne a efektívne zorganizovanej podnikovej štruktúre, pripravenej na budúce výzvy a ešte bližšie k potrebám nových trhov.

Atlas Filtri zodpovedá za výrobu a export do viac ako 90 krajín sveta; Atlas Filtri Severná Amerika a Atlas Filtri Ďaleký východ, obchodné a logistické strediská v Severnej Amerike a na Ďalekom východe. Atlas Filtri pôsobí v Taliansku prostredníctvom viac než 20 agentúr a má internú divíziu zameranú na vývoj, dizajn filtrácií a úpravu vody.