Samonasávacie a záhradné čerpadlá SETTE

Samonasávacie a záhradné čerpadlá sú vhodné najmä na domáce vodárne, zavlažovanie záhrad, čerpanie vody z jazierok a cisterien. Povrchové a záhradné čerpadlá sa označujú aj ako samonasávacie čerpadlá. Samonasávacie čerpadlo môže čerpať vodu z hĺbky 8m. Dnešné samonasávacie čerpadla majú menšiu spotrebu energie, hmotnosť a nižšiu hlučnosť. Ich kvalitná konštrukcia zabezpečí dlhú prevádzku bez väčších porúch. 

#ShowMore# 

Využitie samonasávacích a záhradných čerpadiel 

Samonasávacie čerpadlá sú univerzálne a možno ich použiť na rôzne účely vrátane umývania vozidiel a čerpania čistej vody z rybníkov, studní a vrtov. Samonasávacie a záhradné čerpadlá sú vhodné aj na čerpanie vody z menších hĺbok  a na zvyšovanie tlaku v domácnostiach. K dispozícii je široký sortiment čerpadiel z liatiny a nehrdzavejúcej ocele. Samonasávacie  vodné čerpadlá sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a životnosťou. Ak vodné čerpadlo nie je samonasávacie , je potrebné zabezpečiť trvalé zaliatie prívodného potrubia. 

Dôležitým parametrom pri výbere samonasávacieho čerpadla je vzdialenosť čerpadla od hladiny vody

Treba mať na pamäti, že samonasávacia schopnosť čerpadiel je maximálne 8m.To znamená, že výškový rozdiel medzi čerpadlom a výškou vodnej hladiny nesmie byť väčší ako 8m.Zmerajte vzdialenosť medzi vodnou hladinou a sacou častou  samonasavacieho čerpadla. To je vaša sacia výška.

Chráňte čerpadlo pred nepriaznivým počasím

Samonasávacie vodné čerpadlo by malo byť umiestnené na chladnom a suchom mieste, kde nebude pršať, ale stále bude mať optimálne vetranie. Čerpadlo udržujte v suchu. Chráňte ho pred priamym slnečným žiarením a dobre ho vetrajte, aby sa neprehrialo alebo nezaplavilo.

Náš typ

Vedeli ste že naším najlepším záhradným čerpadlom na záhradu je Gude JG 3100.V ponuke nájdete čerpadla od výrobcov SIGMA, EBARA, PEDROLLO, SETTE, OMNIGENA, GRUNDFOS, OBI, GUDE.  Ak máte ďalšie otázky, kliknite na náš Blog Čerpadlá Košice.
2 položiek celkom
Male-zahradne-cerpadlo-Sette-garden-800
€93

Záhradné čerpadlo - Výkon 800W.  Výtlak 40m, prietok 50l/min, Napätie 230V, Sacie a výtlačné hrdlo 1", Sacia výška 8m,

Kód: 292
Samonasavacie-cerpadlo-na-vodu-SETTE-JET-900
€147,70

Samonasávacie čerpadlo na vodu - Výkon motora 1100W, Výtlak 58m, Prietok 50 l/min, Napätie 230V, Výtlačné hrdlo 1", Sacie hrdlo 1"

Kód: 142
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi