Sada k domácej vodárni - filter veľký 10"

Kód: 1402
€53,25
Skladom
Možnosti doručenia

Sada k domácej vodárni - Filter veľký 7", Guľový ventil so šróbením 2x, mosadzná vsuvka 1", Filtračná vložka umývateľná 50mcr 10"

 

 

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

Sada k domácej vodárni - filter veľký 10"

Sada filtra a Guľového ventila 1" so šróbením sa používa na pripojenie k domácej vodárni za účelom filtrácie mechanických nečistôt z vody, ktorá pochádza zo studne alebo potoka.

Do filtra sú k dispozícii rôzne filtračne vložky. Napr Filtračná vložka umývateľná 50mcr 10"

Čo obsahuje sada k vodárni

  1. Mechanický filter na vodu veľký 10" Atlas Filtri
  2. 2x Guľový ventil so šróbením 1" motýlik
  3. Mosadzná vsuvka 1"
  4. Filtračná vložka umývateľná 50mcr 10"

Dodatočné parametre

Kategória: Pripojovacie Sety k Čerpadlám
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Už viac než štyri dekády zohráva spoločnosť Atlas Filtri a prvoradú rolu v oblasti filtrácie a úpravy vody, prostredníctvom inovatívneho dizajnu, výroby a distribúcie komponentov pre čistenie pitnej vody a systémov pre úpravu vody. Produkty Atlas filtri sa vyrábajú pre civilný aj priemyselný sektor, na domácej aj medzinárodnej úrovni.

 #ShowMore# 

Široká paleta produktov je neustále inovovaná, aby sa poskytli nové riešenia na mieru. Exkluzívna technológia, korunný klenot internej produkcie a pozornosť k detailom v dokonalom súlade s tradíciou "Made in Italy", potvrdzujú spoľahlivosť a profesionalitu spoločnosti, ktorá je neustále zameraná na zlepšovanie a rozsiahlu celosvetovú distribúciu.

V súčasnosti spoločnosť Atlas Filtri vedie v sektore domácej a technickej filtrácie vody, vďaka moderne a efektívne zorganizovanej podnikovej štruktúre, pripravenej na budúce výzvy a ešte bližšie k potrebám nových trhov.

Atlas Filtri zodpovedá za výrobu a export do viac ako 90 krajín sveta; Atlas Filtri Severná Amerika a Atlas Filtri Ďaleký východ, obchodné a logistické strediská v Severnej Amerike a na Ďalekom východe. Atlas Filtri pôsobí v Taliansku prostredníctvom viac než 20 agentúr a má internú divíziu zameranú na vývoj, dizajn filtrácií a úpravu vody.