Ponorné čerpadlo Noria Ada Cool-N3 400V

Kód: 178/100
€539
Skladom do 3-5 prac. dní
PRIETOK
VÝTLAK
HĹBKA STUDNE MAX ?
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Ponorné čerpadlo do studne - Príkon 1100W, Výtlak max 100m, Prietok max. 55 l/min, Dĺžka kábla 35m,Vrty od priemeru 110mm,Výtlačné hrdlo 6/4".

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

Ponorné čerpadlo Noria Ada Cool - N3 400V 35M


Čerpadlo na vodu - ADA COOL - N3 400V - je vretenové čerpadlo ktoré je určené najmä na zavlažovanie, na dodávku vody v domácnosti , na zvyšovanie tlaku. Ponorné čerpadlo Ada cool sa vyznačuje predovšetkým kvalitným a jednoduchým prevedením. Všetky kovové súčasti sú vyrobené z nerezovej ocele. 

 • Ponorné čerpadlo do studne a vrtu Noria je jednoducho opraviteľné bez potreby špeciálneho náradia a má dlhú životnosť. Všetky súčasti, okrem olejom chladeného motora, sú vyvinuté a vyrobené v ČR.

 • Vretenové čerpadlo na vodu Českej výroby. Spoločnosť NORIA poskytuje 3 roky záruku na čerpadlo. V prípade dohody, servis čerpadla u zákazníka je do 48h spoplatnený.

 

Ako pracuje čerpadlo do studne Noria Ada Cool 

 • Čerpací agregát vretenového čerpadla tvorí suchý zapuzdrený motor s hermeticky utesneným statorom, mechanickou upchávkou Sacie teleso s vretenovou hydraulickou časťou.
 • Čerpaná kvapalina je nasávaná cez sacie otvory do telesa čerpadla. Otáčavý pohyb hriadeľa elektromotora je prenášaný spojkou a spojovacím hriadeľom s gumovými kĺbmi na vreteno čerpadla (rotor hydrauliky).
 • Počas otáčania vretena sa v dutine statora vytvárajú uzavreté priestory, v ktorých je kvapalina dopravovaná zo sacieho telesa do výtlačného telesa.
   

Kľúčové vlastnosti čerpadla do studni Noria Ada Cool

 • Prietok (Qmax) – 55 l/min
 • Výtlak (Hmax) – 100 m
 • Pre vrty od priemeru 90 mm
 • Priemer vretenového čerpadla 70 mm.
 • Vretenová hydraulická časť jednoducho vymeniteľná
 • Zvládne jemný piesok a tvrdú vodu
 • Ideálne do vrtu hĺbka až 55m
 • Polievanie a zavlažovanie - hĺbka vrtu až 60m
   

Čo znamená údaj hĺbka studne max

 • Údaj hĺbka studne max udáva maximálnu hĺbku studne, vrtu v ktorej vám bude Ponorné čerpadlo Noria Terca pracovať s tlakovým spínačom 2-3,5Bar.

 • Ponorné vretenové čerpadlo do studne a vrtu Noria od priemeru 110 mm sa používa na nepretržitú aj prerušovanú prevádzku

 • Spojením ponorného čerpadla Noria Ada Cool, tlakovej nádrže na vodu, tlakového spínača a manometra získame domácu vodáreň do studne
 
 

Produktové kategórie

Dodatočné parametre

Kategória: Ponorné čerpadlá do studne
Záruka: 3 roky
Výtlačná výška: 100m
Výtlačné hrdlo: 6/4"
Priemer čerpadla: 3"
Výkon: 1100W
Priemer vrtu: 110mm
Prietok: 55l/min
Typ čerpadla: Na 400V, Silné, Studňové, Ponorka, Na vodu
Prevedenie: Hlbinné, Kvalitné čerpadlá, Vretenové, Do studne, Na vodu, Ponorné
Miesto určenia: Do studne, Do vŕtanej studne, Na čistenie, Do studni, Do vrtu, Na studňu
Dĺžka el. kábla: 35m
Plavákový spínač: Nie
Ďalšie Použitie čerpadla: Vodné čerpadlo, Čerpadlo na zavlažovanie, Záhradné čerpadlo, Čerpadlo na vodu, Tlakové čerpadlo,

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť NORIA s.r.o. je významný Český výrobca, ktorý vyvíja a vyrába čerpadla, domáce vodárne a čerpacie systémy. Ich produkty sú určené do studní, vrtov a pre tlakovú kanalizáciu. Spoločnosť NORIA s.r.o. neustále pracuje na vývoji a zlepšovaní. Čerpadlá, domáce vodárne, motory, elektroniku na ovládanie aj ostatné komponenty čerpacích systémov sami nielen vyvíjajú, ale aj vyrábajú.

#ShowMore#   

Tiché domáce vodárne Noria sa vyrábajú v Českej republike. Svoje miesto na trhu si našli vďaka tichej prevádzke a spoľahlivosti. Všetky domáce vodárne sú na 230V čo ocenia ľudia ktorí nemajú prístup k 400V.

V ponuke nájdete domáce vodárne Ac 24, AC 58, AC 80 s vakom a domáce vodárne bez vaku SSA 400 a SSA 800

Domáca vodáreň  SSA 400 a SSA 800 je malá a tichá domáca vodáreň , ktorá sa zmestí všade. Na zabudovanú ochranu proti behu na sucho sa môžete spoľahnúť. Vodáreň nepôjde na sucho, takže nehrozí poškodenie domácej vodárne.

Noria - podrobnosti

Domáca vodáreň Noria je určená hlavne na čerpanie čistej vody bez mechanických nečistôt do teploty 90 °C. Nájde uplatnenie najmä ako domáca vodáreň v  rodinných domoch na chatách a všade tam, kde sacia výška vrátane odporov neprekročí hodnotu 8 m.

Noria - kategórie obsahujúce produkty výrobcu