Čerpadlá do 5M STUDNE

Ponorné čerpadlá do studne s výtlakom 48m a viac, sú vhodné pre studne hlboké 5m , kde je vysoký vodný stĺpec. Pri výbere ponorného čerpadla je dôležité zohľadniť jeho priemer, výkon, prietok a tlak. Priemer čerpadla by mal byť aspoň o 10 mm menší ako vnútorný priemer studne,

Ak hľadáte ponorné čerpadlo a plánujete čerpať vodu zo studne, ktorá je hlboká 5 metrov a používate tlakový spínač 2-3,5Bar. Potom ste na správnom mieste. Budete potrebovať ponorné čerpadlo do studne s výtlakom aspoň 48m.

#ShowMore# 

PONORNÉ ČERPADLO DO STUDNE S "TLAKOVÝM SPÍNAČOM" SLÚŽI PRE POCHOPENIE, KEDY VÁM BUDE ČERPADLO PRACOVAŤ A PODÁVAŤ OPTIMÁLNE VÝSLEDKY. PONORNÉ ČERPADLO DO STUDNE SA DODÁVA BEZ TLAKOVÉHO SPÍNAČA

Ponorné čerpadlo do studne s výtlakom 48m a viac, je ideálnym riešením na čerpanie vody zo studne hlbokej 5m.

Výber správneho ponorného čerpadla na studňu zahŕňa zváženie faktorov, ako je prietok čerpadla, požiadavky na výkon a hĺbka studne či vrtu. Na použitie v domácnosti by malo stačiť ponorné čerpadlo s prietokom približne 40 až 50l/min za minútu.

 

Je nevyhnutné zabezpečiť, aby zdroj vody v studni poskytoval bezpečnú a pitnú vodu. Preto je dôležité dať si vodu pred použitím na pitné účely alebo v domácnosti otestovať. Ponorné čerpadlo poskytuje spoľahlivý spôsob čerpania vody z 5 metrovej studne, ale zabezpečenie bezpečnosti vody na používanie by malo byť najvyššou prioritou.

5 dobrých dôvodov prečo nakupovať ponorné čerpadlá do studne v spoločnosti Čerpadlá Košice

➡️Sme na trhu už viac ako 16 rokov a rozumieme ponorným čerpadlám
➡️Sme kamenná predajňa. Môžete nás navštíviť v Košiciach
➡️Máme individuálny prístup k zákazníkovi
➡️Vždy vám poradíme s výberom. Aj keď to nie je ľahké 
➡️Na všetky značkové ponorné čerpadlá ponúkame náhradné diely

Predávame len osvedčené ponorné čerpadla do studne od renomovaných výrobcov Pedrollo, Omnigena, Noria, Sette, Grundfos, Sigma, Gude. Naše čerpadlá do studni sú konštruované tak, aby vydržali. Máte tak istotu , že vám čerpadlo bude slúžiť dlho. 

1 položiek celkom
Studnove-cerpadlo-Skm-100V-Vodoley
€146,40

Studňové čerpadlo - Výkon motora 550W, Výtlak 48m, Prietok 24 l/min, Napätie 230V, Ponor pod hladinu max 30m, Prívodný kábel 25m.

Kód: 151/5M
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi