Automatická domáca vodáreň AC -24L

Kód: 265
€419
Skladom u dodávateľa
Možnosti doručenia

Automatická vodáreň AC - 24 Noria - Výkon 800W, Výtlak 46m, Prietok 50 l/min , Napätie 230v, Membránová nádoba 24L ležatá

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

Automatická vodáreň AC - 24 Noria

Automatická vodáreň AC - 24 Noria s povrchovým čerpadlom GRS 1000 (mosadzné obežné koleso), membránovou tlakovou nádobou a elektronickým ovládaním Adaptive Control.

Technické vodárne Noria AC-24L

Maximálny prietok - 50 l/min.
Maximálny výtlak 46 m                                  
Otáčky motora - 2900 ot/min.;
Príkon - 800 W; krytie - IP 54
Napätie - 230 V; In - 4,8 A; f - 50 Hz
Nastavený pracovný tlak: 2,5 – 4 bar
Objem nádoby: 24L
Sacie a výtlačne hrdlo 1"

Prečo si kúpiť vodáreň Noria AC-24

  • Vnútri nádoby nie je vak, ale polypropylénová (HTPP) vložka a vysoko kvalitná butylová membrána oddeľujúca čerpanú kvapalinu od stlačeného vzduchu.
  • Na zabránenie korózie je na vstupe použité pripojenie z nerezovej ocele -V budúcnosti odpadá potreba kupovať nový vak a prírubu. 
  • V domácej vodarni je zabudované Elektronické nastavenie tlaku ,elektronická ochrana motora funkcia ADAPTIVE CONTROL, elektronická ochrana chodu nasucho. elektronická ochrana proti častému spínaniu, automatický reštart. kvalitná membránová tlaková nádoba, integrovaná spätná klapka na výtlaku.

Popis automatickej vodárne

  • Funkcia ADAPTIVE CONTROL zabezpečí, že sa pri zmenách nastavenia v rôznych podmienkach prevádzky automaticky prispôsobia parametre elektronickej ochrany. Vodáreň je určená na čerpanie čistej vody zo studní, vrtu alebo nádrží s teplotou maximálne +35 °C a sacou hĺbkou 8 m.
  • Domáca vodáreň sa používa  v domácnostiach, záhradách, rekreačných objektoch alebo pre zavlažovanie či zvyšovanie tlaku. Spoločnosť NORIA Sk, s.r.o. poskytuje na domácu vodáreň záruku 3 roky. 
Ako funguje domáca vodáreň
Voda je nasávaná cez sací otvor do telesa čerpadla. Otáčavý pohyb hriadeľa elektromotora je prenášaný na hydraulickú časť čerpadla. Počas otáčania obežného kolesa v hydraulickej časti je voda dopravovaná do výtlačného telesa čerpadla. Chod čerpadla je automaticky regulovaný zariadením SWITCHMATIC 2, ktorý zaisťuje tiež ochranu čerpadla proti preťaženiu a proti chodu na sucho- netreba dodatočne pripájať snímač hladiny.
 
 

Noria - kategórie obsahujúce produkty výrobcu

➡️ Domáca vodáreň 24L Noria  ➡️ Domáca vodáreň 24L ➡️ Najlacnejšia domáca vodáreň  ➡️ Domáca vodáreň 24L  ➡️ Domáce vodárne na pitnú vodu

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce vodárne
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 22 kg
Výkon čerpadla: 800W
Výtlak max: 46m
Prietok max.: 50 l/min
Napätie čerpadla: 230V
Objem membránovej nádoby: 24L
Sacia výška vodárne: 8m
Sacie a výtlačne hrdlo: 1"
Ochrana proti behu na sucho: Ano
Výrobca vodárne: Noria
Teleso čerpadla: Nerezová oceľ
Obežné koleso: Mosadz
Typ čerpadla: Samonasávacie čerpadlo
Ďalšie príslušenstvo vodárne: Elektronický tlakový spínač s digitálnym manometrom, Pancierová hadica, Tvarovka
Použitie domácej vodárne: Darling , Domáca vodáreň, Čerpadlo na vodu, Domaca vodaren, Vodaren, Darling na vodu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť NORIA s.r.o. je významný Český výrobca, ktorý vyvíja a vyrába čerpadla, domáce vodárne a čerpacie systémy. Ich produkty sú určené do studní, vrtov a pre tlakovú kanalizáciu. Spoločnosť NORIA s.r.o. neustále pracuje na vývoji a zlepšovaní. Čerpadlá, domáce vodárne, motory, elektroniku na ovládanie aj ostatné komponenty čerpacích systémov sami nielen vyvíjajú, ale aj vyrábajú.

#ShowMore#   

Tiché domáce vodárne Noria sa vyrábajú v Českej republike. Svoje miesto na trhu si našli vďaka tichej prevádzke a spoľahlivosti. Všetky domáce vodárne sú na 230V čo ocenia ľudia ktorí nemajú prístup k 400V.

V ponuke nájdete domáce vodárne Ac 24, AC 58, AC 80 s vakom a domáce vodárne bez vaku SSA 400 a SSA 800

Domáca vodáreň  SSA 400 a SSA 800 je malá a tichá domáca vodáreň , ktorá sa zmestí všade. Na zabudovanú ochranu proti behu na sucho sa môžete spoľahnúť. Vodáreň nepôjde na sucho, takže nehrozí poškodenie domácej vodárne.

Noria - podrobnosti

Domáca vodáreň Noria je určená hlavne na čerpanie čistej vody bez mechanických nečistôt do teploty 90 °C. Nájde uplatnenie najmä ako domáca vodáreň v  rodinných domoch na chatách a všade tam, kde sacia výška vrátane odporov neprekročí hodnotu 8 m.

Noria - kategórie obsahujúce produkty výrobcu