Automatická domáca vodáreň AC -24L

Kód: 265
€359
Objednané

Automatická domáca vodáreň AC - 24 Noria s povrchovým čerpadlom GRS 1000 (mosadzné obežné koleso), membránovou tlakovou nádobou a elektronickým ovládaním Adaptive Control.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Všetko máme skladom
Všetko máme skladom
Viac ako 7000 produktov skladom
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

Automatická domáca vodáreň AC - 24 Noria

Maximálny prietok - 50 l/min.
Maximálny výtlak 46 m                                  
Otáčky motora - 2900 ot/min.;
Príkon - 800 W; krytie - IP 54
Napätie - 230 V; In - 4,8 A; f - 50 Hz
Nastavený pracovný tlak: 2,5 – 4 bar
Objem nádoby: 24L
Sacie a výtlačne hrdlo 1"
 
Prečo si kúpiť domácu vodáreň Noria AC-24.
  • Vnútri nádoby nie je vak, ale polypropylénová (HTPP) vložka a vysoko kvalitná butylová membrána oddeľujúca čerpanú kvapalinu od stlačeného vzduchu.
  • Na zabránenie korózie je na vstupe použité pripojenie z nerezovej ocele -V budúcnosti odpadá potreba kupovať nový vak a prírubu. 
  • V domácej vodarni je zabudované Elektronické nastavenie tlaku ,elektronická ochrana motora funkcia ADAPTIVE CONTROL, elektronická ochrana chodu nasucho. elektronická ochrana proti častému spínaniu, automatický reštart. kvalitná membránová tlaková nádoba, integrovaná spätná klapka na výtlaku.
 
Popis automatickej domácej vodárne.
  • Funkcia ADAPTIVE CONTROL zabezpečí, že sa pri zmenách nastavenia v rôznych podmienkach prevádzky automaticky prispôsobia parametre elektronickej ochrany. Vodáreň je určená na čerpanie čistej vody zo studní, vrtu alebo nádrží s teplotou maximálne +35 °C a sacou hĺbkou 8 m.
  • Domáca vodáreň sa používa  v domácnostiach, záhradách, rekreačných objektoch alebo pre zavlažovanie či zvyšovanie tlaku. Spoločnosť NORIA Sk, s.r.o. poskytuje na domácu vodáreň záruku 3 roky.
 
Ako funguje domáca vodáreň.
Voda je nasávaná cez sací otvor do telesa čerpadla. Otáčavý pohyb hriadeľa elektromotora je prenášaný na hydraulickú časť čerpadla. Počas otáčania obežného kolesa v hydraulickej časti je voda dopravovaná do výtlačného telesa čerpadla. Chod čerpadla je automaticky regulovaný zariadením SWITCHMATIC 2, ktorý zaisťuje tiež ochranu čerpadla proti preťaženiu a proti chodu na sucho- netreba dodatočne pripájať snímač hladiny.
 
  

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce vodárne
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 22 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť NORIA s.r.o. je významný Český výrobca, ktorý vyvíja a vyrába čerpadla, domáce vodárne a čerpacie systémy. Ich produkty sú určené do studní, vrtov a pre tlakovú kanalizáciu. Spoločnosť NORIA s.r.o. neustále pracuje na vývoji a zlepšovaní. Čerpadlá, domáce vodárne, motory, elektroniku na ovládanie aj ostatné komponenty čerpacích systémov sami nielen vyvíjajú, ale aj vyrábajú.