SIGMA 32 CVX-4 LC-100-1

Akcia Výpredaj
Neohodnotené
Značka: SIGMA PUMPY
€777
Skladom

Odstredivé čerpadlo SIGMA typu 32-CVX-4-LC-100-1 má široké uplatnenie vo vodárenstve a menších priemyselných a poľnohospodárskych prevádzkach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hr = 41m

Qr = 1,75 l/s

Otáčky čerpadla : 2900 ot/min

Prevedenie : oceľ a liatina

Hmotnosť čerpadla: 23kg

 

Popis:

Čerpadlo je konštruované ako odstredivé, s radiálnymi obežnými kolesami, článkové s osou čerpadla usporiadanou horizontálne. Čerpadlá pozostávajú z rotora a statora s ložiskami a upchávkami.

ČERPADLO SIGMA 32 CVX-4 LC-100-1 NIE JE SAMONÁSÁVACIE

Použitie:

Čerpadlá typu 32-CVX sú určené na dopravu čistej a mierne znečistenej vody do teploty 90°C s hodnotou pH v rozsahu 6,5 - 8,5. Prípustné znečistenie je najviac 1% objemového množstva bahna alebo nevydierajúcich jemných mechanických prímesí s veľkosťou zrna do 0,5 mm. Obsah nečistôt a stupeň ich tvrdosti však ovplyvňuje životnosť čerpadla. Charakteristické je použitie čerpadiel vo vodárenstve, ako pre hlavné alebo pomocné čerpacie stanice, tak pre zosilňovacie stanice na zvýšenie tlaku vo vodovodných sieťach, v priemysle, energetike a poľnohospodárstve na zásobovanie objektov vodou.

Výhody čerpadla CVX sú:

vysoká prevádzková spoľahlivosť
jednoduchá konštrukcia
jednoduchá obsluha a údržba
rovnomerné krytie pracovných oblastí
stabilná charakteristika
malé stavebné rozmery
široká unifikácia dielcov

 

Dodatočné parametre

Kategória: Čerpadlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 23 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie