Čierna sprchová hlavica s hadicou MINI869,5 Novaservis

Kód: 1920
€15
Skladom do 3-5 prac. dní
Možnosti doručenia

Sprchová hlavica s hadicou - 3 polohová ručná sprcha, farba čierna, kĺbový držiak sprchy, plastová flexi hadica dĺžka 150cm,

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 200€ mate u nás dopravu zdarma.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

Čierna sprchová hlavica s hadicou MINI869,5 Novaservis

Čierna sprchová súprava je vybavená 3-polohovou ručnou sprchou, ktorá vám umožňuje prispôsobiť intenzitu a typ prúdu vody podľa vašich preferencií. Nechýba ani kĺbový držiak sprchy, ktorý umožňuje pohodlné nastavenie výšky a uhla sprchového zážitku.

Plastová flexibilná sprchová hadica s anti-twist systémom, ktorý zabraňuje zamotávaniu hadice a zaisťuje plynulý pohyb sprchy. S dĺžkou hadice 150 cm máte dostatok voľnosti pohybu a komfortu pri používaní sprchy.

Kvalitná sprchová súprava čierna-mat pre čierne vaňové a sprchové batérie je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči korózii a dlhodobo zachovávajú svoj vzhľad.

 

Technické paramere

  • Sprchová hlavica: 3 polohová
  • Dĺžka hadice: 150cm
  • Farba: čierna
  • Kĺbový držiak sprchy: Ano

 

Sprchovú hlavicu s hadicou doporučujeme k čiernej sprchovej batérii Nobless

Dodatočné parametre

Kategória: Sprchové hlavice s hadicou
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Novaservis ponúka široký sortiment výrobkov, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou každej kúpeľne či kuchyne. Okrem vlastného sortimentu, ktorým sú vodovodné batérie METALIA a kúpeľňové doplnky NOVATORRE, ponúkajú žiadané produkty ako sprchový program DEXIN, WC sedadlá PRESTIGE, KANDRE a záhradný program DAYE.

 

Vlastné výrobky a zahraničné značky

  • Jedným z našich hlavných cieľov je ponúkať zákazníkom nielen kvalitné vlastné výrobky, ale aj produkty renomovaných zahraničných značiek. Medzi naše partnerstvá patria značky ako LA TORRE, NADIA RUBINETTERIE a ďalšie. Sme hrdí, že naši zákazníci môžu v našich predajniach nájsť široký výber výrobkov rôznych značiek, ktoré spĺňajú naše prísne kritériá kvality.

 

História a renomé

  • Spoločnosť Novaservis je na trhu pôsobí už od roku 1990. Za túto dlhú dobu si vydobyli silné renomé v oblasti vodovodných batérií vďaka širokej ponuke výrobkov s vysokou kvalitou prevedenia a priaznivou cenovou politikou.

  • Od roku 1995 sa navyše spojili s tradičným znojemským výrobcom kúpeľňových doplnkov Metal Znojmo, sa ešte viac rozšírili sortiment o kvalitné kúpeľňové vybavenie.

 

Spojenie s nadnárodnou skupinou Ferro

  • V roku 2011 vstúpili do nadnárodnej skupiny Ferro, vďaka čomu sa otvorili nové možnosti nielen v oblasti výroby, ale aj distribúcie. Spojenie s touto skupinou nám umožnilo rozšíriť našu pôsobnosť aj na distribúciu kvalitných zahraničných výrobkov, čím sme ešte viac rozšírili ponuku pre našich zákazníkov.

 

Záver

Spoločnosť Novaservis sa pýši svojou dlhoročnou prítomnosťou na trhu a silným renomé v oblasti výroby vodovodných batérií a kúpeľňových doplnkov. Široká ponuka výrobkov zaručuje, že každý zákazník nájde to, čo hľadá, a to za konkurencieschopné ceny a s vysokou úrovňou kvality.