Aqualive ECO 250 Exclusive 2022

Kód: 49
Neohodnotené
Značka: AQUALIVE
€840
Na objednávku
Možnosti doručenia

Zmäkčovač vody Aqualive  ECO 250 Exclusive  je ideálny na zmäkčenie vody pre váš rodinný dom. Ovládanie Menu v Českom jazyku !

Detailné informácie

Podrobný popis

Aqualive ECO 250 Exclusive 2022:
 
Zmäkčovač vody Aqualive  ECO 250 Exclusive  je ideálny na zmäkčenie vody pre váš rodinný dom. Je vhodný pre počet ľudí : 2-3  s tvrdosťou do 25 N ( nemeckých stupňov ). Zabraňuje tvorbe vodného kameňa na potrubí, chráni vaše spotrebiče a zariadenia pred zanášaním od vodného kameňa. Predlžuje tým životnosť práčok, kotlov na vodu umývačiek riadu atď. Vaša kúpeľňa a kuchyňa už nebude znečistená nepríjemnými usadeninami od tvrdej vody. Pred zmäkčovač je potrebné umiestniť mechanický filter.
 
Je veľmi vhodný pre zmäkčenie vody aj pre reštaurácie, prevádzky alebo iné priemyselné využitie.
 

Aké sú výhody zmäkčovača vody Aqualive ECO 250 :

Odstráni vodný kameň zo spotrebičov - Vodný kameň vo varnej kanvici , vodovodných kohútikoch a fľaky na kachličkách v kúpeľni ?Môže za to tvrdá voda. Systém zmäkčovania vody pre celý dom chráni vaše spotrebiče pred tvrdou vodou. 

Čisté riady - Tvrdá voda zanecháva biele stopy na riade preto nie sú čisté , aj keď použijete väčšie množstvo čistiaceho prostriedku.

Už žiadna suchá pokožka - Tvrdá voda negatívne vplýva  na hydratáciu pokožky. Ak sa sprchujte alebo kúpete v tvrdej vode, na pokožke sa usádza zmes minerálov a sprchových gélov, prípadne mydla. Táto kombinácia látok vysušuje a dráždi pokožku

 
Riadiaca hlavica : plnoautomatická
Prietok : max 2,7 m3/hod
Životnosť náplne 15 rokov min
Výška : 115 cm
Šírka : 38 cm
Hĺbka : 50 cm
Prevádzkový tlak : 2,5-6,0 bar
Teplota vody : 2-50 C
Výstup . 1" "
Vstup : 1" 
Odpad : 1/2" "

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zmäkčovače vody
Záruka: 2 roky