VODOMER SENSUS DN25 1" MN Q3 10/40°C /260MM

Tip
Neohodnotené
Značka: SENSUS
€77
Skladom

Vodomer  SENSUS DN25 1" MN Q3 10/40°C do śachty je určený na meranie spotreby množstva pitnej a úžitkovej vody do maximálnej teploty 40 °C a pre pracovný tlak PN 16

Detailné informácie

Podrobný popis

Vodomer SENSUS MN Q3 DN25 1" :

 

Vodomer  DN25 1" MN Q3 10/40°C do šachty je vhodný pre použitie v prevádzke so zlou kvalitou vody.

Spoľahlivosť, odolnosť voči zlej kvalite vody a bezhlučná prevádzka zaručuje spokojnosť dodávateľov vody i konečných zákazníkov. Robustný, vhodný pre krátkodobé vonkajšie zaplavenie vodou. Dobrá odolnosť voči vonkajším zásahom. Predchádzajúci typ viacvtokový mokrobežný vodomer do šachty môže byť v servisnom stredisku “prerobený” na vodomer 420 použitím špeciálnych nadstavbových prvkov. Programovateľný impulzný výstup od 1 litra. Usmernený tok vody cez merací mechanizmus je základom dobrej citlivosti, špeciálne pri nízkych prietokoch.

 

SPOĽAHLIVOSŤ:

Vodomer typ 420 má vysokú odolnosť voči korózii, voči vplyvu efektu vodného kladiva, voči tlaku a nárazom.
Hlava vodomeru je vyrobená z vysokokvalitnej zliatiny medi a ochranné sklo počítadla je vyrobené z polykarbonátu skla s dostatočnou hrúbkou.

Plastové komponenty vstupujúce do meracieho mechanizmu sú vyrobené z vysokokvalitných polymérov a konštruované v zmysle splnenia požiadavky zabezpečenia meracích parametrov i pri nízkych prietokoch. Lopatkové koleso je uložené v safírových ložiskách zabraňujúcich opotrebovaniu čapu. Povrchová
úprava zabezpečuje ochranu proti usadzovaniu nečistôt.

 

Počítadlo:

5 - valčekové mechanické počítadlo, t.j. 5 bielych valčekov s čiernou potlačou 5 mm vysokých číslic, umožňuje dobrú odčítateľnosť vodomera v m3  aj zo vzdialenosti jedného metra. Indikácia prietoku je prostredníctvom rotujúceho ukazovateľa chodu umiestneného v strede číselníka. Výborná čitateľnosť počítadla.

Pri skúškach v prevádzke sa nepreukázalo rosenie počítadla, takže nie je ohrozené odčítanie stavu vodomeru z tohto dôvodu.
Počítadlo je chránené voči vonkajším zásahom polymérovým sklom s veľkou hrúbkou.

Výrobca produktu:

SENSUS

 

Stránky produktu:

https://sensus.com/

Certifikát vodomer SENSUS 420

EÚ Vyhlásenie o zhode SENSUS 420

Katalógový list vodomer SENSUS 420

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k čerpadlám
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.3 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie