REDUKČNÝ VENTIL MALGORANI EUROBRASS DN 25 1"

Neohodnotené
Značka: MALGORANI
€45
Skladom

Redukčný ventil Malgorani EUROBRASS DN 25 1" dokonale spĺňa akúkoľvek požiadavku, ktorá sa týka kontroly a regulácie tlaku vo vodovodných systémoch občianskeho a priemyselného sektoru. Redukčný ventil Malgorani DN 25 1" je vyrobený z mosadze.

Detailné informácie

Podrobný popis

Redukčný ventil Malgorani DN 25 1" je vyrobený z mosadze, fungujúci pomocou piestu. Štandardnú verziu je možné použiť  do systémov s teplotou až do 80 °C. Verziu Viton je možné použiť  do systémov s teplotou vody do 130°C.

Redukčný ventil Malgorani DN 25 1" má na oboch stranach 1/4" závity na pripojenie manometra pre kontrolu tlaku vody. Sedlo je z nerezovej ocele. Membrána z mosadze.. Hriadeľ redukčného ventilu je z nerezovej ocele. Vonkajší povrch je pieskovaný , žltý  alebo poniklovaný. Pre správne umiestnenie redukčného ventilu je potrebné sledovať šípku vyrazenú na telese ventilu. 

Pred samotnou inštaláciou redukčného ventilu vyčistite potrubie a odstráňte všetky zvyšné nečistoty.

Nakoniec odporúčame inštalovať do systému spätnú klapku proti tlakovým rázom aby sa zabránilo poškodeniu vnútorných súčiastok redukčného ventilu spôsobeného prudkými výkyvmi tlaku. 

Redukčný rozsah na výstupe systému je 0,5-6 Bar

Max. PN 25 bar

 

Stránky produktu:

https://www.malgorani.it/it/prodotti.php?cat=2

 

Návod a montáž produktu:

Redukčný ventil Malgorani Eurobrass 142

 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k čerpadlám
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie