RADIÁTOR KORAD 33VKP 300X1000

Výpredaj
Neohodnotené
Značka: KORAD
€134,60
Skladom

Radiátor KORAD 33VKP 300X1000  s pravým spodným pripojením.

Detailné informácie

Podrobný popis

RADIÁTOR KORAD 33VKP 300X1000 pravé spodné pripojenie
 
Max. prevádzkový tlak: 1,0 MPa
Maximálna teplota :110 °C
Hmotnosť: 20,80 kg
Farba: Biely
Výška: 300 mm
Šírka: 1000 mm
Hĺbka: 155 mm
 
Základný modelový rad radiátorov so 6-bodovým spodným pripojením a tvarovaným panelom s vertikálnymi kanálikmi. Súčasťou je ventilová vložka umiestnená na pravej VKP alebo ľavej strane VKL, Súčasťou radiátora sú bočné kryty a vrchná mriežka.
 
Radiátor so 6-bodovým pripojením s integrovanou ventilovou vložkou. Prednostne je ventilová garnitúra umiestnená na pravej strane .Takéto radiátory sa označujú.  VKP.  Garnitúra umožňuje pripojenie radiátora na spodnej strane. Konštrukčné riešenie garnitúry ale umožňuje aj klasické bočné pripojenie radiátora. Na požiadanie sa vyrábajú tieto modely aj s garnitúrou na ľavej strane a označujú sa VKL .
 
Radiátory KORAD sa bežne montujú tak, že zvierajú s podlahou 90° uhol. V odôvodnených prípadoch je možné namontovať radiátory so sklonom až 45° bez dopadu na ich tepelný výkon (napr. v podkroví). Iné, zvláštne spôsoby inštalácie je nutné konzultovať s výrobcom

Dodatočné parametre

Kategória: Radiátory KORAD
Hmotnosť: 20.8 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie