Ponorné vretenové čerpadlo NORIA ADA COOL - N3 400V 35M

Neohodnotené
Značka: NORIA
€479,23
Skladom

Ponorné vretenové čerpadlo NORIA ADA COOL - N3 400V 35M je určené najmä na dodávku vody v domácnosti, plnenie a vyčerpávanie nádrží, zvyšovanie tlaku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vretenové čerpadlo ADA COOL - N3 400V je určené najmä na zavlažovanie, na dodávku vody v domácnosti , na zvyšovanie tlaku. Vretenové čerpadlo sa vyznačuje predovšetkým kvalitným a jednoduchým prevedením. Všetky kovové súčasti sú vyrobené z nerezovej ocele. Čerpadlo je jednoducho opraviteľné bez potreby špeciálneho náradia a má dlhú životnosť. Všetky súčasti, okrem olejom chladeného motora, sú vyvinuté a vyrobené v ČR.

Nerezové čerpadlo na vodu Českej výroby. Spoločnosť NORIA poskytuje 3 roky záruku na čerpadlo. V prípade dohody, servis čerpadla u zákazníka je do 48h spoplatnený.

 

Čerpací agregát  vretenového čerpadla tvorí suchý zapuzdrený motor s hermeticky utesneným statorom, mechanickou upchávkou a sacie teleso s vretenovou hydraulickou časťou. Čerpaná kvapalina je nasávaná cez sacie otvory do telesa čerpadla. Otáčavý pohyb hriadeľa elektromotora je prenášaný spojkou a spojovacím hriadeľom s gumovými kĺbmi na vreteno čerpadla (rotor hydrauliky). Počas otáčania vretena sa v dutine statora vytvárajú uzavreté priestory, v ktorých je kvapalina dopravovaná zo sacieho telesa do výtlačného telesa.

Ponorné vretenové čerpadlo do vrtu od priemeru 110 mm určené na nepretržitú aj prerušovanú prevádzku.

 
Technické parametre čerpadla:
 
prietok (Qmax) – 55 l/min.
výtlak (Hmax) – 80 m
pre vrty od priemeru 90 mm
Ponorné čerpadlo s uzavretým motorom vhodné do hlbších vrtov.
Priemer vretenového čerpadla 70 mm.
Vretenová hydraulická časť jednoducho vymeniteľná a odolná voči nečistotám s malou zrnitosťou.
Zvládne jemný piesok a tvrdú vodu. 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Ponorné čerpadlá do studne
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 12 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie