Ponorné čerpadlo VODOLEY BCPE 0,5-40U 230V

Neohodnotené
Značka: VODOLEY
€295
Skladom

Ponorné čerpadlo na vodu VODOLEY BCPE 0,5-40U je určené pre čerpanie čistej a úžitkovej vody z hlbokých , úzkych vrtov a studní do teploty 35°C.. 

Detailné informácie

Podrobný popis

VODOLEY BCPE 0,5-40U

Qmax.......................60l/min

Hmax.......................60m

Menovité napätie.....230V

Dĺžka káblu .............30m

Výtlačné hrdlo..........1"

Výkon ......................720W/3,3A

 

Výhody čerpadla:

Dlhá životnosť,

Plne bez údržbové s dlhoročnou životnosťou,

Výrobca s viac ako 20 ročnou praxou v odbore ponorných čerpadiel,

Vyrobené výhradne z európskych materiálov a komponentov,

Čerpadlá VODOLEY sú známe najmä vďaka ich výhodnej cene a kvalitnej konštrukcií. Čerpadlá sú vyrábané na Ukrajine  v Charkove. 

 

Čerpadlá VODOLEY BCPE  sú viacstupňové vysokotlakové čerpacie agregáty. Všetky čerpadlá sú vybavené asynchrónnym, jednofázovým elektromotorom určeným pre prevádzkové napätie 220V, sieťová frekvencia 50Hz. Nasávanie vody prechádza cez filter umiestnený v strede čerpadla. K aktívnemu chladeniu elektromotora dochádza v dôsledku prietoku vody čerpanej medzi plášťom studne a čerpadlom. Čerpadlo je vhodné pre rodinne domy a zavlažovanie veľkých úžitkových plôch (záhrada, športoviská).Vonkajší priemer čerpadiel VODOLEY série BCPE je 105 mm.

Detaily prietokovej časti elektrického čerpadla sú vyrobené z materiálov odolných voči korózii: nehrdzavejúca oceľ, mosadz, potravinársky plast, čo zabezpečuje ekologickú čistotu dodávanej vody. Každé ponorné čerpadlo má elektrický kábel s elektrickou zástrčkou vhodnej dĺžky, na ktorom je pripevnený nástavec kondenzátora.

 

 

Stránky produktu:

https://www.promelectro.com/ua/bcpe-0-5-40u/

Technický list čerpadiel 0,5

Návod čerpadiel BCPE 0.5

vodoley

logo

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ponorné čerpadlá do studne
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 15 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie