Pedrollo JSWm 2A 230V

Kód: 139
€228,80
Skladom

Pedrollo JSWm 2A 230V - povrchové čerpadlo  v liatinovom prevedení na vodu. Pedrollo JSWm 2A  je s nerezovým  obežným kolom. Masívne liatinové prevedenie zaisťuje dlhú životnosť čerpadla.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Všetko máme skladom
Všetko máme skladom
Viac ako 7000 produktov skladom
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

Pedrollo JSWm 2A 230V

Povrchové liatinové čerpadlo na vodu Pedrollo JSWm 2A s nerezovým obežným kolom, norylovým (technopolymér) difúzorom a nerezovou hriadelou. Vhodné na zásobovanie domácností a zavlažovanie zo studní a iných zdrojov čistej vody bez mechanických prímesí.

Pedrollo JSWm 2A na 230V je chránené integrovanou tepelnou poistkou. Sacia schopnosť z hĺbky 8m. Čerpadlo by malo byť inštalované v uzavretých priestoroch, alebo aspoň chránené pred nepriazňou počasia.

Technické parametre.
Max. výtlak: 58 m
Max. prietok: 70l/min
Výkon: 1100 W
Sanie/výtlak: 1"
Teplota čerp. kvapaliny: -10 až +40°C
Max. teplota prostredia: +35°C

 

Čo by ste mali urobiť pri inštalácii čerpadla Pedrollo JSWm 2A .

  • Základňa čerpadla musí byť dostatočne pevná, aby absorbovala akékoľvek vibrácie motora, a čerpadlo musí byť k základni pevne priskrutkované.
  • Odporúča sa zabezpečiť guľový ventil v prípade poruchy. Budete tak vedieť odstaviť čerpadlo bez straty vody v systéme.
  • Čerpadlo by malo byť nainštalované čo najbližšie k zdroju vody.
  • V prípade pripojenia k ohrievaču vody musí byť medzi čerpadlom (vypúšťacím potrubím) a ohrievačom vody nainštalovaný spätný ventil, aby sa zabránilo spätnému toku vysokotlakovej pary. 
  • Ak je vodáreň na zimu vyradená z prevádzky, musí sa vodáreň odpojiť od elektrickej siete a voda sa z čerpadla vypustí pomocou vypúšťacej zátky.

Stránky produktu PEDROLLO :

https://www.pedrollo.com/en/products/surface-3/self-priming-53

PEDROLLO JSWm 2A

Dodatočné parametre

Kategória: Povrchové a záhradné čerpadlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 14 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vznik spoločnosti Pedrollo sa datuje k roku 1974. Spoločnosť vyváža čerpadlá na vodu, domáce vodárne, bazénové a ponorné čerpadlá do celého sveta vrátane mesta Dubai, celého blízkeho východu, latinskej Ameriky a Afriky. Na miesta kde voda stojí viac ako ropa.

#ShowMore#         

Pedrollo vyváža čerpadlá do viac ako 160 krajín sveta. S distribučnou sieťou pobočiek v Španielsku, Francúzsku, Mexiku, Columbii, Maďarsku, Rumunsku.

Značka PEDROLLO je zárukou špičkovej kvality! Patrí medzi najviac kopírované značky ázijskou a inou konkurenciou. Všetky čerpadlá splňajú  ISO 9001 a sú certifikované v EU. Spoločnosť Pedrollo neustále vyvíja úsilie na zlepšovanie kvality produktov.