Noria Ada Cool - N3 400V

Kód: 178
€479,23
Skladom

Noria Ada Cool - N3 400V 35M - ponorné vretenové čerpadlo  je určené najmä na dodávku vody do domácnosti. Noria Ada Cool je vhodná pre vrty od 110mm

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Všetko máme skladom
Všetko máme skladom
Viac ako 7000 produktov skladom
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

Noria Ada Cool - N3 400V 35M

ADA COOL - N3 400V - ponorné vretenové čerpadlo do studne je určené najmä na zavlažovanie, na dodávku vody v domácnosti , na zvyšovanie tlaku. Vretenové čerpadlo sa vyznačuje predovšetkým kvalitným a jednoduchým prevedením. Všetky kovové súčasti sú vyrobené z nerezovej ocele. Čerpadlo Noria je jednoducho opraviteľné bez potreby špeciálneho náradia a má dlhú životnosť. Všetky súčasti, okrem olejom chladeného motora, sú vyvinuté a vyrobené v ČR.

Nerezové čerpadlo na vodu Českej výroby. Spoločnosť NORIA poskytuje 3 roky záruku na čerpadlo. V prípade dohody, servis čerpadla u zákazníka je do 48h spoplatnený.

Ako pracuje čerpadlo Noria Ada Cool - N3

  • Čerpací agregát  vretenového čerpadla tvorí suchý zapuzdrený motor s hermeticky utesneným statorom, mechanickou upchávkou Sacie teleso s vretenovou hydraulickou časťou.
  • Čerpaná kvapalina je nasávaná cez sacie otvory do telesa čerpadla. Otáčavý pohyb hriadeľa elektromotora je prenášaný spojkou a spojovacím hriadeľom s gumovými kĺbmi na vreteno čerpadla (rotor hydrauliky).
  • Počas otáčania vretena sa v dutine statora vytvárajú uzavreté priestory, v ktorých je kvapalina dopravovaná zo sacieho telesa do výtlačného telesa.

Ponorné vretenové čerpadlo do vrtu Noria od priemeru 110 mm sa používa na nepretržitú aj prerušovanú prevádzku.

 
Technické parametre čerpadla Noria
 
Prietok (Qmax) – 55 l/min.
Výtlak (Hmax) – 80 m
Pre vrty od priemeru 90 mm
Ponorné čerpadlo s uzavretým motorom vhodné do hlbších vrtov.
Priemer vretenového čerpadla 70 mm.
Vretenová hydraulická časť jednoducho vymeniteľná a odolná voči nečistotám s malou zrnitosťou.
Zvládne jemný piesok a tvrdú vodu. 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Ponorné čerpadlá do studne
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť NORIA s.r.o. je významný Český výrobca, ktorý vyvíja a vyrába čerpadla, domáce vodárne a čerpacie systémy. Ich produkty sú určené do studní, vrtov a pre tlakovú kanalizáciu. Spoločnosť NORIA s.r.o. neustále pracuje na vývoji a zlepšovaní. Čerpadlá, domáce vodárne, motory, elektroniku na ovládanie aj ostatné komponenty čerpacích systémov sami nielen vyvíjajú, ale aj vyrábajú.