NÁDOBA TRUTNOV 80L-ZINOK 10Bar/50°C

Tip
Neohodnotené
Značka: TRUTNOV
€290
Skladom

Nádoba stojatá pozinkovaná 80L pre domáce vodárne, prečerpávacie stanice a podobne. Kvalitná 80L pozinkovaná nádoba Trutnov. Česká výroba. Osvedčená kvalita.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tlakové pozinkované nádoby slúžia ako zásobníky čerpanej vody pre domáce vodárne, prečerpávacie stanice, priemyslové čerpacie stanice, a pod. Sú vhodné pre všetky typy čerpadiel, ktorým zodpovedajú svojimi konštrukčnými parametrami (objem + maximálny pracovný pretlak). Svojou funkciou zabezpečujú plynulý rozvod vody, prevažne z vlastnej studne v potrebnom rozsahu. Tým, že udržujú zásobu vody pre okamžitú potrebu, predlžujú životnosť čerpadla.

Tlakové pozinkované nádoby sú vhodné aj pre použitie v priemyselných budovách tam kde je treba zaistiť plynulú zásobu vody do 70°C. Úžitková voda nesmie byť znečistená agresívnymi látkami. Materiály, ktoré sú v kontakte s vodou, sú vhodné pre styk s pitnou vodou. Tieto tlakové nádoby sú BEZ GUMENNĚHO VAKU.

 

Rozmery:

Objem:           Priemer(mm):      Výška (mm):     Pripojenie:

80L                     400                    1000                G1"

100L                   400                    1200                G1"

150L                   500                    1100               G 5/4"

200L                   500                    1350               G 5/4"

Dodatočné parametre

Kategória: Tlakové nádoby
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 37 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie