NÁDOBA NA VODU ULTRA- PRO 60H 10bar/ Zilmet

Neohodnotené
Značka: ZILMET
€120
Skladom

Nádoba na vodu ZILMET ULTRA PRO 60H s vymeniteľným vakom pre styk  s pitnou vodou. K nádobám ZILMET je možné dokúpiť nerezovú alebo plastovú prírubu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

NÁDOBA NA VODU ULTRA- PRO 60H 10bar/ Zilmet


Nádoby na vodu s vymeniteľnou butylovou membránou vhodnou pre styk s pitnou vodou. Táto línia je ideálna pre všetky ponorné čerpadlá a môže byť aplikovaná na akýkoľvek typ nasávacieho čerpadla. Väčšia nádoba predlžuje životnosť čerpadla.

Nádoby na vodu ULTRA-PRO sú najlepšou voľbou pre zavlažovacie čerpadlá, odstredivé čerpadlá, ponorné čerpadlá a pre posilňovacie agregáty. Čím väčšia nádoba, tým  menej časté zopínanie čerpadla. Takže sa tým šetrí elektrická energia. V ponuke je  široká škála rôznych kapacít, dostupnosť vertikálnych a horizontálnych modelov spolu s možným výberom medzi pozinkovanou, plastovou a nerezovou prírubou.

Tlakové nádoby spĺňajú všetky požiadavky koncového užívateľa, prechádzajú 100% továrenským testovaním a sú certifikované podľa PED 2014/68/EÚ. Vak je vhodný na sanitárne/pitné účely. Je upevnený oboma  koncami, čím sa vyhne akémukoľvek možnému treniu o povrch vnútornej časti nádrže.

Tlakové nádoby ULTRA-PRO sa môžu používať neobmedzene, pretože ich vak je ľahko vymeniteľný.


NÁDOBY sú dostupné vo veľkostiach od 8 do 1000 litrov.
Použitie od -10 do +99 °C
Max. Tlak 10 Bar
Výrobcom predplnený tlak 1,5 Bar

 

Stránky produktu:

https://zilmet.it/en/Potable-water?pg=cms&ext=p&cms_codsec=6&cms_codcms=486

Katalog Zilmet Ultra Pro

Nákres Zilmet Ultra Pro

zilmet-brand

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tlakové nádoby
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 13 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie