Kalové čerpadlo Furiatka 1500 230V

Kód: 220
Novinka
Značka: IBO
€214
Skladom

Ponorné kalové čerpadlo IBO Furiatka 1500 s drtičom (rezákom) je určené pre čerpanie znečistených vôd, kalu splašky, odpadových vôd a vyčerpávanie vody zo zaplavených pivníc. Ponorné kalové čerpadlo s veľmi pevnou a odolnou konštrukciou, vyrobené prevažne z liatiny a nehrdzavejúcej ocele. Čerpadlo Furiatka Furiatka sú prispôsobené na prevádzku aj vo veľmi ťažkých podmienkach.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Všetko máme skladom
Všetko máme skladom
Viac ako 7000 produktov skladom
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

Ibo Furiatka 1500 230V

Kalové čerpadlo IBO Furiatka 1500  je vybavené veľmi účinným, skrutkovým mlecím systémom, ktorý znižuje riziko zablokovania čerpadla pri čerpaní vody s nečistotami. Čerpadlo má tiež množstvo ochrán, ako je ochrana proti preťaženiu. Plavákový spínač, ktorým je čerpadlo vybavené, umožňuje automatickú prevádzku čerpadla, čo je pri takýchto zariadeniach veľmi praktické.

Čerpadlo Furiatka 1500 je použiteľné na septiky, žumpy, odčerpávanie spodnej vody zo stavebných jám a zatopených priestorov. Poslúži aj v havarijných situáciách pri odčerpávaní vody zo zatopených miestností a pri prácach na vodných nádržiach. Je to dobrá voľba pre prácu v záhradníctve, poľnohospodárstve a dokonca aj v priemysle.

Ponorné čerpadlo IBO FURIATKA 1500 s rezacím zariadením je určené pre čerpanie znečistených vôd, kalov, splaškov, odpadových vôd a vyčerpávanie vody zo zaplavených pivníc. Uplatnenie tiež nájdu pri vyčerpávaní vody z povrchových a podúrovňových zdrojov, ako sú rieky, rybníky a bazény. Maximálna teplota čerpacej kvapaliny je 35 °C, maximálna teplota okolia je 70 °C, hodnota pH v rozsahu 6-9 pH.

Technické parametre IBO Furiatka 1500

Výtlak čerpadla - 18 (m)
DN výtlaku - 2"/50 mm
Maximálny prietok čerpadla - 300 (l/min)
Príkon elekt. motora - 1,5 (kW)
Napätie/kmitočet - 230/50 (V/Hz)
Plavákový spínač - Ano
Dĺžka kábla - 5,5 (m)
Váha - 23,1 kg

Výrobca čerpadla: IBO

Dodatočné parametre

Kategória: Kalové čerpadlá do žumpy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 23 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: