DRENÁŽNE ČERPADLO HC-32 - 0,75

Kód: 121
Neohodnotené
Značka: ALFAPUMPY
€178
Skladom
Možnosti doručenia

Ponorné liatinové čerpadlo HC32 – 0,75 je vysoko odolné čerpadlo vhodné na čerpanie ako čistej, tak aj mierne zakalenej úžitkovej vody s teplotou +3 až +35 °C.

Detailné informácie

Podrobný popis

DRENÁŽNE ČERPADLO HC-32 -0,75 230V:

Drenážne čerpadlo HC32 - 0,75 je  unikátnej robustnej a odolnej konštrukcie - vďaka použitým materiálom - výhradne liatina, nerezová oceľ a technopolymér,  Jedno  obežné koleso s jednoduchou klasickou liatinovou špirálovou skriňou. Toto všetko zaisťuje jeho vysokú odolnosť, zníženú citlivosť na prípadné drobné nečisoty, vysoký výkon – až 8000 litrov za hodinu a vysoký výtlak – až 32 metrov. Preto je vhodné všade tam, kde sú väčšie nároky na spoľahlivosť, odolnosť a súčasne na množstvo aj výtlak dodávanej vody. Napájané môže byť z bežnej zásuvky 230 V.

Nie je vhodné na trvalú prevádzku (napríklad umelé potôčiky, vodopády, vodotrysky ), na čerpanie chemických produktov, potravín, slanej vody a vody obsahujúcej pevné častice. Čerpadlo môžete ponoriť do suda a polievať  záhradu dažďovou vodou.

Výhody ponorného čerpadla HC32 – 0,75

Maximálna dopravná výška až 30 metrov a maximálne dopravované množstvo vody až 8000 l/h zaručuje široké uplatnenie tohto čerpadla. Robustná liatinová konštrukcia čerpadla zaručuje dlhú životnosť a odolnosť. V neposlednom rade je nespornou výhodou možnosť nahradiť štandardne dodávaný hadičník napríklad rýchlospojkou vďaka 1“ vnútornému závitu na výstupnom hrdle čerpadla.

Meranie a určovanie maximálnych hodnôt sa vykonáva pri rovnom priamom vývode z čerpadla bez nástavca. Akékoľvek ďalšie segmenty môžu niektoré hodnoty zmeniť.

 

Technické parametre čerpadla HC32-0,75:

Q = max 8000L/min
robustná liatinová konštrukcia
dvojitá mechanická keramická upchávka chladená netoxickým olejom
maximálna dopravná výška 30 m
maximalny ponor 8 m
príkon 750 W
plavákový spínač
tepelná ochrana motoru
hmotnosť čerpadla 17 kg
výstupné hrdlo: vnutorný závit 1“
prívodný kábel 10 m

Stránky produktu :

https://www.alfapumpy.cz/cerpadla/ponorne-odstredive-cerpadlo-hc32-p-100.html

Dodatočné parametre

Kategória: Drenážne čerpadlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 18 kg