DOMÁCA VODAREN 80L PEDROLLO JSWm 2A

Neohodnotené
Značka: PEDROLLO
€400
Objednané

Domáca vodáreň PEDROLLO JSWm 2A s 80L tlakovou nádobou a čerpadlom PEDROLO  JSWm 2A. Zapínací tlak 3, vypínací tlak 4,5 baru. Vynikajúce čerpadlo s vysokou odolnosťou voči železu a vápniku vo vode.

Detailné informácie

Podrobný popis

Menovité napätie : 230 V

Výkon motora :1100 W.

Qmax : 70l/h

Hmax :58m

Priemer sacieho tvoru : 1"

 

Popis:

Domáca vodáreň  sa odporúča na čerpanie čistej vody a kvapalín, ktoré nie sú chemicky agresívne k materiálom, z ktorých je čerpadlo vyrobené.
Samonasávacie čerpadlá JSW sú určené na nasávanie vody aj v prítomnosti vzduchu zmiešaného s čerpanou kvapalinou.
Pre svoju spoľahlivosť a jednoduchosť použitia sa odporúčajú na domáce použitie, najmä na rozvod vody v spojení s malými alebo stredne veľkými nádobami, na zavlažovanie zeleninových záhrad a záhrad a pod.

 

Čerpadlá  firmy PEDROLLO s celosvetovou pôsobnostou majú vysoký výkon , spoľahlivosť, životnosť a naopak veľmi nízku spotrebu elektrickej energie  a hlučnosť. Samočinná domáca vodáreň so samonasávacím čerpadlom a  tlakovou nádobou  (80l)  pracuje automaticky a stále udržuje tlak vody v nastavených hodnotách. Čerpadlá sú určené  na nepretržitú a prerušovanú dodávku vody.

 

Stránky produktu:

https://www.pedrollo.com/it/default_t1

Technický list čerpadiel Pedrollo

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce vodárne
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 29 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie