Domáca vodáreň Pedrollo 60L

Kód: 91
€390
Skladom

Domáca vodáreň Pedrollo JSWm 2A s 60l tlakovou nádobou a čerpadlom Pedrollo JSWm 2A. Zapínací tlak 3, vypínací tlak 4,5 baru. Vynikajúce čerpadlo s vysokou odolnosťou voči železu a vápniku vo vode.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Všetko máme skladom
Všetko máme skladom
Viac ako 7000 produktov skladom
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

Domáca vodáreň Pedrollo 60L JSWm 2A

Technické parametre

Menovité napätie : 230 V
Výkon motora : 1100 W.
Qmax : 70l/h
Hmax: 58m
Priemer sacieho tvoru: 1"
Priemer výtlačného otvoru: 1"
 

Prečo si kúpiť domácu vodáreň Pedrollo

  • Masívne liatinové prevedenie.
  • Obežné kolo z nerezovej ocele.
  • Tichá prevádzka.
  • Výborný tlak aj prietok v systéme.
  • Vysoká odolnosť voči vápenatej a železitej vode.
  • Vynikajúca kvalita prevedenia zaručuje dlhodobú životnosť čerpadla.
 
Výhody domácej vodárne Pedrollo
 
Domáca vodáreň Pedrollo sa odporúča na čerpanie čistej vody a kvapalín, ktoré nie sú chemicky agresívne k materiálom, z ktorých je čerpadlo vyrobené. Samonasávacie čerpadlo Pedrollo JSW je určené na nasávanie vody aj v prítomnosti vzduchu zmiešaného s čerpanou kvapalinou. Pre svoju spoľahlivosť a jednoduchosť sa odporúča na domáce použitie, najmä na rozvod vody v spojení s malými alebo stredne veľkými nádobami, na zavlažovanie zeleninových záhrad a záhrad a pod.
 

Čerpadlá  firmy PEDROLLO s celosvetovou pôsobnosťou majú vysoký výkon , spoľahlivosť, životnosť a naopak veľmi nízku spotrebu elektrickej energie  a hlučnosť. Samočinná domáca vodáreň so samonasávacím čerpadlom a  tlakovou nádobou  (60l)  pracuje automaticky a stále udržuje tlak vody v nastavených hodnotách. Čerpadlá sú určené  na nepretržitú a prerušovanú dodávku vody.

Stránky produktu
 

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce vodárne
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 26 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vznik spoločnosti Pedrollo sa datuje k roku 1974. Spoločnosť vyváža čerpadlá na vodu, domáce vodárne, bazénové a ponorné čerpadlá do celého sveta vrátane mesta Dubai, celého blízkeho východu, latinskej Ameriky a Afriky. Na miesta kde voda stojí viac ako ropa.

#ShowMore#         

Pedrollo vyváža čerpadlá do viac ako 160 krajín sveta. S distribučnou sieťou pobočiek v Španielsku, Francúzsku, Mexiku, Columbii, Maďarsku, Rumunsku.

Značka PEDROLLO je zárukou špičkovej kvality! Patrí medzi najviac kopírované značky ázijskou a inou konkurenciou. Všetky čerpadlá splňajú  ISO 9001 a sú certifikované v EU. Spoločnosť Pedrollo neustále vyvíja úsilie na zlepšovanie kvality produktov.