Domáca vodáreň Grundfos JP5 48 PTH 60L

Kód: 217
€518
Na objednávku

Automatická domáca vodáreň Grundfos JP5 s 60L membránovou tlakovou nádobou a nastaviteľným tlakovým spínačom. Všetky čerpadlá sú dodávané s 1,5m káblom ukončeným vidlicou 230 V

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo viac ako 16 rokov
Overený obchod
Overený obchod
Sme kamenná predajňa
Všetko máme skladom
Všetko máme skladom
Viac ako 7000 produktov skladom
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Podrobný popis

Domáca vodáreň Grundfos JP5 48 PTH 60L

Menovitý prietok:    5,6m³/h
Výtlak čerpadla:    48.9 m
Menovitý prúd:    6.6 A
Sacie hrdlo:    G 1
Výtlačné hrdlo:    G 1
Príkon 1KW

Materialové prevedenie

Teleso čerpadla -  nehrdzavejúca oceľ

Obežné kolo - nehrdzavejúca oceľ


JP 5-48 PT-H poskytuje komfort konštantného tlaku vody s automatickým štartom a zastavením. Čerpadlo je ovládané tlakovým spínačom a tlakovou nádobou, čím je zaistené optimálne spustenie/zastavenie čerpadla podľa potreby. Tlaková nádrž redukuje počet štartov čerpadla, pretože menšie odbery vody môžu byť pokryté tlakovou nádobou. Zapínací  tlak je nastavený na 2,2 bar. 

Domáca vodáreň Grundfos JP 5-48 PT-H sa skladá z  jednostupňového odstredivého čerpadla s telesom z nehrdzavejúcej ocele Grundfos JP, tlakového spínača, manometra a horizontálnej membránovej tlakovej nádoby Grundfos GT-H s objemom 20 alebo 60 litrov. Vodáreň  je vybavená dvojitým vývodom pre jednoduchú inštaláciu a tlakovou nádobou na zníženie vodných rázov v potrubí.

Čerpadlo Grundfos JP má zabudovanú tepelnú ochranu, ktorá okamžite zastaví čerpadlo, pokiaľ sa prehreje. Motor je chladený vzduchom a je vybavený utesnenými, mazanými guličkovými ložiskami na celý život, aby bola zaistená tichá prevádzka a minimálna prevádzka

Konštrukcia vodárne GRUNDFOS je robustná a vyrobená z nekorodujúcich materiálov, aby bola zaručená dlhá životnosť. Táto posilňovacia súprava zaisťuje optimálne samonasávacie vlastnosti so sacím zdvihom až 8 metrov. Samonasávacie čerpadlo taktiež zaisťuje stabilnú prevádzku, pretože je schopné čerpať kvapalinu pod úrovňou vstupnej hladiny a zvláda zmes vzduchu a kvapaliny, kým čerpadlo nedosiahne úplne naplneného stavu.

Celá domáca vodáreň je zabalená v tvrdom, kvalitnom kartóne na drevenej palete.

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce vodárne Grundfos
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 32 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: