DOMÁCA VODÁREN GRUNDFOS JP5 48 PT-H 60 l

Neohodnotené
Značka: GRUNDFOS
€619
Na dotaz

Automatická domáca vodáreň GRUNDFOS JP5 s 60L membránovou tlakovou nádobou a nastaviteľným tlakovým spínačom. Všetky čerpadlá sú dodávané s 1,5m káblom ukončeným vidlicou 230 V

Detailné informácie

Podrobný popis

Menovitý prietok:    5,6m³/h
Výtlak čerpadla:    48.9 m
Menovitý prúd:    6.6 A
Sacie hrdlo:    G 1
Výtlačné hrdlo:    G 1


Príkon 1KW

Materialové prevedenie:

Teleso čerpadla -  nehrdzavejúca oceľ

Obežné kolo - nehrdzavejúca oceľ


JP 5-48 PT-H poskytuje komfort konštantného tlaku vody s automatickým štartom a zastavením. Čerpadlo je ovládané tlakovým spínačom a tlakovou nádobou, čím je zaistené optimálne spustenie/zastavenie čerpadla podľa potreby. Tlaková nádrž redukuje počet štartov čerpadla, pretože menšie odbery vody môžu byť pokryté tlakovou nádobou. Zapínací  tlak je nastavený na 2,2 bar. 

Domáca vodáreň Grundfos JP 5-48 PT-H sa skladá z  jednostupňového odstredivého čerpadla s telesom z nehrdzavejúcej ocele Grundfos JP, tlakového spínača, manometra a horizontálnej membránovej tlakovej nádoby Grundfos GT-H s objemom 20 alebo 60 litrov. Vodáreň  je vybavená dvojitým vývodom pre jednoduchú inštaláciu a tlakovou nádobou na zníženie vodných rázov v potrubí.

Čerpadlo Grundfos JP má zabudovanú tepelnú ochranu, ktorá okamžite zastaví čerpadlo, pokiaľ sa prehreje. Motor je chladený vzduchom a je vybavený utesnenými, mazanými guličkovými ložiskami na celý život, aby bola zaistená tichá prevádzka a minimálna prevádzka

Konštrukcia vodárne GRUNDFOS je robustná a vyrobená z nekorodujúcich materiálov, aby bola zaručená dlhá životnosť. Táto posilňovacia súprava zaisťuje optimálne samonasávacie vlastnosti so sacím zdvihom až 8 metrov. Samonasávacie čerpadlo taktiež zaisťuje stabilnú prevádzku, pretože je schopné čerpať kvapalinu pod úrovňou vstupnej hladiny a zvláda zmes vzduchu a kvapaliny, kým čerpadlo nedosiahne úplne naplneného stavu.

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce vodárne GRUNDFOS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 32 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie