ČERPADLO KALOVE FURIATKA 1500 230V

Kód: 220
Novinka
Neohodnotené
Značka: IBO
€214
Skladom
Možnosti doručenia

Ponorné čerpadlo IBO Furiatka 1500 s drtičom (rezákom) je určené pre čerpanie znečistených vôd, kalu splašky, odpadových vôd a vyčerpávanie vody zo zaplavených pivníc. Ponorné kalové čerpadlo s veľmi pevnou a odolnou konštrukciou, vyrobené prevažne z liatiny a nehrdzavejúcej ocele. Všetky čerpadlá zo série Furiatka sú prispôsobené na prevádzku aj vo veľmi ťažkých podmienkach.

Detailné informácie

Podrobný popis

FURIATKA 1500 230V:

Kalové čerpadlo IBO Furiatka 1500  je vybavené veľmi účinným, skrutkovým mlecím systémom, ktorý znižuje riziko zablokovania čerpadla pri čerpaní vody s nečistotami. Čerpadlo má tiež množstvo ochrán, ako je ochrana proti preťaženiu. Plavákový spínač, ktorým je čerpadlo vybavené, umožňuje automatickú prevádzku čerpadla, čo je pri takýchto zariadeniach veľmi praktické.

Kalové čerpadlo Furiatka 1500 je použiteľné na septiky, žumpy, odčerpávanie spodnej vody zo stavebných jám a zatopených priestorov. Poslúži aj v havarijných situáciách pri odčerpávaní vody zo zatopených miestností a pri prácach na vodných nádržiach. Je to dobrá voľba pre prácu v záhradníctve, poľnohospodárstve a dokonca aj v priemysle.

Ponorné čerpadlo IBO FURIATKA 1500 s rezacím zariadením je určené pre čerpanie znečistených vôd, kalov, splaškov, odpadových vôd a vyčerpávanie vody zo zaplavených pivníc. Uplatnenie tiež nájdu pri vyčerpávaní vody z povrchových a podúrovňových zdrojov, ako sú rieky, rybníky a bazény. Maximálna teplota čerpacej kvapaliny je 35 °C, maximálna teplota okolia je 70 °C, hodnota pH v rozsahu 6-9 pH.

Technické parametre IBO Furiatka 1500

Výtlak čerpadla - 18 (m)
DN výtlaku - 2"/50 mm
Maximálny prietok čerpadla - 300 (l/min)
Príkon elekt. motora - 1,5 (kW)
Napätie/kmitočet - 230/50 (V/Hz)
Plavákový spínač - Ano
Dĺžka kábla - 5,5 (m)
Váha - 23,1 kg

Výrobca čerpadla: IBO

Dodatočné parametre

Kategória: Kalové čerpadlá do žumpy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 23 kg