ČERPADLO HC-32 -0,75 230V

Neohodnotené
Značka: ALFAPUMPY
€153,80
Skladom

Ponorné liatinové čerpadlo HC32 – 0,75 je vysoko odolné čerpadlo vhodné na čerpanie ako čistej, tak aj mierne zakalenej úžitkovej vody s teplotou +3 až +35 °C.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ćerpadlo HC32 - 0,75 je  unikátnej robustnej a odolnej konštrukcie - vďaka použitým materiálom - výhradne liatina, nerezová oceľ a technopolymér,  Jedno  obežné koleso s jednoduchou klasickou liatinovou špirálovou skriňou. Toto všetko zaisťuje jeho vysokú odolnosť, zníženú citlivosť na prípadné drobné nečisoty, vysoký výkon – až 8000 litrov za hodinu a vysoký výtlak – až 32 metrov. Preto je vhodné všade tam, kde sú väčšie nároky na spoľahlivosť, odolnosť a súčasne na množstvo aj výtlak dodávanej vody. Napájané môže byť z bežnej zásuvky 230 V.

Nie je vhodné na trvalú prevádzku (napríklad umelé potôčiky, vodopády, vodotrysky ), na čerpanie chemických produktov, potravín, slanej vody a vody obsahujúcej pevné častice. Čerpadlo môžete ponoriť do suda a polievať  záhradu dažďovou vodou.

Výhody ponorného čerpadla HC32 – 0,75

Maximálna dopravná výška až 30 metrov a maximálne dopravované množstvo vody až 8000 l/h zaručuje široké uplatnenie tohto čerpadla. Robustná liatinová konštrukcia čerpadla zaručuje dlhú životnosť a odolnosť. V neposlednom rade je nespornou výhodou možnosť nahradiť štandardne dodávaný hadičník napríklad rýchlospojkou vďaka 1“ vnútornému závitu na výstupnom hrdle čerpadla.

Meranie a určovanie maximálnych hodnôt sa vykonáva pri rovnom priamom vývode z čerpadla bez nástavca. Akékoľvek ďalšie segmenty môžu niektoré hodnoty zmeniť.

 

Q = max 8000L/min

robustná liatinová konštrukcia
dvojitá mechanická keramická upchávka chladená netoxickým olejom

maximálna dopravná výška 30 m
maximalny ponor 8 m
príkon 750 W
plavákový spínač
tepelná ochrana motoru
hmotnosť čerpadla 17 kg
výstupné hrdlo: vnutorný závit 1“
prívodný kábel 10 m

Stránky produktu :

https://www.alfapumpy.cz/cerpadla/ponorne-odstredive-cerpadlo-hc32-p-100.html

Dodatočné parametre

Kategória: Drenážne čerpadlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 18 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie